ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

GAZETE RÖPORTAJLARIMIZ

Değerli okuyucularımız,

Şirketimiz kurulmuş olduğu günden itibaren sektörün ülkemizde yaygınlaşması ve vatandaşlarımızın özel dedektiflik mesleği hakkında bilgi sahibi olabilmesi için yerli ve yabancı basın yayın organlarından gelen tüm röportaj, haber, makale, köşe yazısı gibi taleplerine olumlu yanıt vermektedir. Web sitemizin bu sayfasında aşağıda görmüş olduğunuz bölümde ise yine siz değerli misafirlerimizin bilgilenmesi adına yapılmış olan bu televizyon, dergi ve gazete röportajlarının bir kısmını bulabilirsiniz.

Yukarıda yayınlanmış olan haberlerin tümü; sektörün lideri ve öncü kuruluşu olması, tanınabilirliği en yüksek özel dedektiflik firması olması, yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetin bir göstergesidir. Basın ve yayın organlarının yayınlamış oldukları bu haberler, röportajlar ve yayınlar sayesinde vatandaşlarımız 1990’lı yılların ortalarında özel dedektiflik mesleği hakkında bilgi sahibi olmaya başlamıştır. Özel dedektiflik yapmaya çalışan bu mesleği icra etmeye çalışan kişilerde bu şirketimiz haberlerini takip ederek mesleki incelikleri öğrenmeye çalışmaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin kurucu ve Genel Müdürü Bilal Kartal tarafından yapılan tüm haberler sayesinde 1990’lı yıllarda vatandaşlarımız bilgilenmeye başlamıştır.  Şirket yetkilimiz Bilal Kartal’ın yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile İzmir dedektiflik yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmet yerli, yabancı basının ilgisini çekip görsel, işitsel ve yazılı basının çeşitli basın yayın organları tarafından yayınlanmıştır.