ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

RESMİ BELGELERİMİZ

Türkiye’nin kurulan ilk özel dedektiflik şirketi olan firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıllık meslek tecrübesi ile Türkiye’nin ve Dünya’nın özel dedektiflik sektöründe öncü firmadır. Hizmet kalitesini müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına borçludur.

Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. 1995 yılının Haziran ayında resmi mevki ve makamlara müracaat ederek kuruluşunu gerçekleştiren Türkiye’nin ilk özel dedektiflik bürosu ünvanına sahiptir. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. ilk olarak Vergi Levhası, Oda Sicil Kayıt ve Faaliyet Belgesi, İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı, Sicil Tasdiknamesi gibi çeşitli resmi belgelere sahiptir.

Firmamız kurulduğu günden bu güne vermiş olduğu kaliteli hizmet, mesleki etik kurallara olan bağlılığı, hukuka uygun ve gizlilik içerisinde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli kurumlardan belge ve sertifikalara layık görülmüştür. Hizmet kalitesinin Uluslararası standartlarda olduğunu belirten Avrupa birliği standartlarında ICSF 5001:2012 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Bu belgelerin yanı sıra şirketimiz ISO 10002:2006 uluslararası müşteri memnuniyeti belgesi ve ISO 9001:2008 hizmet kalite belgesi ile taçlandırılmıştır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanı dünya özel dedektiflik sektörüne adını altın harflerle yazdırarak bir dünya markası haline gelmiştir. İzmir Dedektiflik A.Ş. Dünya’da ve Şirketimiz sektörde lider haline gelen unvan ve markasını yurt içinde ve dışında faaliyet gösteren resmi kurumlara tescilletirmiş ve haklarını koruma altına almıştır.

Şirketimizin tüm resmi belgelerini, sertifikalarını ve marka tescil belgelerini web sitemizin bu sayfasında görebilirsiniz.

Özel dedektiflik seçiminde yanılmamak ve dolandırılmamak için lütfen görüşmüş olduğunuz dedektiflik firmasının resmi kayıtlarının olmasına ve resmi belgelerine sahip olmasına dikkat ediniz. Bu tür belgelere sahip olamayan kişiler genelde vatandaşlarımızı maddi ve manevi yönden zarara uğratmaktadırlar.