ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

TANITIM VİDEOMUZ


TANITIM VİDEOMUZ

İzmir Dedektiflik A.Ş. ülkenin kurulmuş olan ilk dedektiflik firması olup Anonim Şirket ünvanına sahip olan tek dedektiflik firmasıdır.  Özel dedektiflik mesleğini icra ettiğini düşünen vatandaşların çoğunluğunun taklit etmiş olduğu Marka haline gelen firmamız bu durumun mesleki onurunu yaşamaktadır. Ayrıca bu markamızı taklit edenler ile hukuki olarak hakkımızı aramaktayız. Buradan da anlaşılacağı gibi firmamız özel dedektiflik ve araştırma hizmetinde ülkemizin öncü kuruluşudur.

Firmamızın Genel Müdürü ve kurucusu Bilal Kartal yıllardır yapmış olduğu çalışmalarını, teknolojik cihazlarla ilgili becerisini, mesleki Ar-Ge çalışmaları yaparak kendine has cihazlar tasarlayarak bunları yurt içinde ve yurt dışında katılmış olduğumuz fuarlarda sergilemektedir. İcat edilen Dünya’da ilk ve tek özelliğe sahip olan arkayı gösteren gözlük, profesyonel mini gizli kamera çeşitleri, görüntü transfer cihazları, böcek tespit cihazları gibi birçok cihaz tasarlamıştır. Bu cihazlar ülkemizde özel dedektiflerin, istihbarat ve haber alma birimlerinin dikkatini çekerken mesleki konularda bazı yerlerde kullanılan ürünlerdir.

Firmamız bahsetmiş olduğumuz bu cihazlar ile birlikte yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile kullandığı veya tasarladığı tüm cihazların tanıtımını bu katılmış olduğumuz fuarlarda yapmaktayız. Yapılan bu tanıtımda görülen cihazlar şuanda Dünya’nın en büyük gizli kamera koleksiyonu konumundadır.

Firmamızın bahsedilen fuarlarda sergilemiş olduğu Dünya’nın en büyük gizli kamera koleksiyonu vatandaşlar tarafından da ilgi odağı olmuştur. Ayrıca yerli ve yabancı basının da ilgisini çekerek çeşitli haber kanallarında ve gazetelerde defalarca haberlere konu olmuştur. Yukarıda yayınlanmış olan filmi de basın yayın organları hazırlamıştır.

Standımızı ziyaret edenlerin genelinde özel dedektiflik firma çalışanları veya kurucuları, Türk Silahlı Kuvvetleri Memurları ve Emniyet Genel Müdürlüğü memurları ve İstihbarat Kurumlarında görevli personeller ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmek istemektedirler.