HİZMETLERİMİZ

Personel Takibi Ve Araştırma Hizmeti

Personel Takibi Ve Araştırması

İşverenler çoğu zaman yeni eleman arayışına girdiklerinde tedirgin bir ruh hali içerisinde kalacaklardır. Çünkü, belki de uzun yıllar beraber çalışmak durumunda kalacakları kişi tamamen yabancı biri olacaktır. İşe alacakları çalışanın güvenilirliği konusunda her zaman kesin yargılar söz konusu değildir. Hele ki elemanın yerleştirileceği kadro, şirket ya da firma için hayati önem taşıyan bir kademe ise eleman alımı konusunda ince elenip sık dokunması kaçınılmazdır. İşverenlerin çalışan alımı konusundaki kendilerini sıkıntıya düşürebilecek durumları yok edebilmek adına devreye hemen bu iş için özel seçilmiş kadrosuyla İzmir Dedektiflik Hizmetleri girmektedir. İşe alınan kişinin getireceği kar ya da zararın boyutu düşünüldüğünde özel dedektiflik hizmeti için harcanan para çok cüzi bir miktardır. Uzman kadromuz işe alınması söz konusu olan eleman hakkında derinlemesine araştırma yapar ve bilgiler toplar. Daha önce çalıştığı yerleri ve buradaki çalışma şeklini listeler. Daha evvelki işverenlerden ve çalışanlardan bu kişi hakkında ne düşündüklerini öğrenir ve raporunda belirtir.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri, araştırılacak personel konusunda detaylı bilgi edindikten sonra rapor halinde size teslim eder. Bu bilgiler ışığında personelin kadroya dâhil edilip edilemeyeceğine siz karar verirsiniz. İşe alım konusu tamamen güvenilirliğe dayanır. Kimse güvenmediği bir insanla aynı ortamda çalışmak istemez. İzmir Dedektiflik Hizmetleri ofislerinin görev skalasında personel araştırma (staff research) konusu bu yüzden çok önemlidir. Şirketinize personel alacağınız zaman işe alınacak olan personelin Alkol kullanıp kullanmadığı, sabıka kaydının olup olmadığı, kimlik bilgilerinin doğruluğu, eski işyerinden hangi sepele ayrıldığı ve herhangi bir sebepten dolayı yargılanıp yargılanmadığı firma avukatlarımız ve uzman personelimiz tarafından araştırılarak sonucun rapor halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

WHATSAPP
ile iletişime geç