HİZMETLERİMİZ

Sigorta Dolandırıcılığı Araştırma Hizmeti

Sigorta Dolandırıcılığı

1955 Yılında kurulan Özel Dedektif Şirketi 25 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın kurucusu Bilal Kartal dedektiflik görevinin yanı sıra firmamızda genel müdürlük görevini yapmaktadır. Başarılı bir kariyeri olan Bilal Kartal, çeşitli söyleşiler ve eğitimler aracılığı tecrübe ve bilgi birikimini gençlerle paylaşmaktadır. Emekli olduktan hemen sonra 2012 senesinde şirketimizde göreve başlayan Mustafa Alnak, genel koordinatörlük görevini yürütmektedir. 40 yıllık bilgi ve tecrübeleri ile şirketimize büyük katkıları olan Mustafa Alnak, gözlemleri sonucu büyük ve başarılı işlere imza atmıştır.

Ne Gibi Durumlarda Hizmet Verebiliyor? Hizmetleri Nelerdir?

Boşanma davalarına delil toplama, personel takibi ve araştırması, piyasa takibi ve araştırması, öğrenci takibi, adres tespiti, eş takibi araştırması, firma içi araştırma, firma içi güvenlik danışmanlığı, evlilik öncesi araştırma, ortaklık araştırması, marka ve patent araştırması gibi hizmetleri müşterilerine profesyonel ekibin çözümlemeleri ile sunmaktadır.

Sigorta Dolandırıcılığı Ne Gibi Durumlarda Ortaya  Çıkar?

Sigortanın karşılığı insanların değerli eşyalarının kaybolması, kaza, soygun, doğal afetler gibi olumsuz durumlara karşı bir sigorta şirketince bedeli karşılığında koruma altına alınması ve yapılan sözleşme gereğince oluşabilecek olumsuz durumlar sonucunda zarar gören eşyaların bedelinin sigorta şirketince karşılanması durumudur. Bireyler ev, araba, değerli eşyalarının yanında aile bireylerinin hayatları içinde sigorta yaptırabilirler, herhangi bir sağlık sıkıntısı durumunda veya vefat durumunda sigorta şirketlerinden belirli ödemeler alırlar. Dünya sigorta ölçütü, işlevselliği olan, üretim ve maddi kazanç sağlayan, maddi veya manevi değeri olan her türlü ürünün sigorta kapsamına girdiği gibi, insani bazı duyguların ve bağların da maneviyat yönünden değerinin büyük sayılması karşısında insan hayatının da sigortalanabileceğini öngörmüştür.
Günümüz şartlarında dolandırıcılığın geldiği boyutlar ne yazık ki korkunç seviyelerdedir. Özellikle yaşlı insanları hedef alan dolandırıcılar kendilerini asker, polis, avukat, hakim gibi görevlerde göstererek yaşlı insanlardan para, ziynet eşyası, banka şifresi gibi değerli şeyler isteyerek onları dolandırmaktadır. Bir başka dolandırıcılık yolu ise sigorta şirketleri adına aradığını söyleyen ve eşyalarınızın ve hayatınızın sigorta altına alınması için sizden para isteyenlerin başvurduğu dolandırıcılık yöntemidir.  Bu kişiler adres bilgileri, banka hesap numaraları gibi bilgileri sizlerden isteyerek hırsızlığa, soyguna, takibe varan eylemlerde bulunabilmektedirler. Özellikle SMS yoluyla yapılan dolandırıcılık türlerinde çok fazla mağduriyet yaşanmaktadır. Tek tuşla, tek bir kelime ile gerekli onayı dolandırıcılara veren mağdurlar geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olurlar.

Sigorta Dolandırıcılığına  Karşılık Şirketimiz Ne Gibi Olanaklar Sağlamaktadır?

Şirketimiz uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve deneyimleri doğrultusunda güvenli, kaliteli ve profesyonel olanaklar sağlamaktadır. Şirketimizin profesyonel ekibi engin bilgileri doğrultusunda sigorta dolandırıcılığı mağduru olan insanlara detaylı ve tatmin edici bilgiler vermektedir. Şirketimizin 7 gün 24 saat hizmet veren kurumsal müşteri danışma hattı 444 7 635 numaralı telefonunu arayarak bizimle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda profesyonel ekibimiz derin bir araştırma sürecine girer. Özel dedektiflik şirketi dolandırıcılık mağduru olan yaşlıların şirketi aramaları dahilinde, tamamen ücretsiz olarak onları evlerinden alarak şirket bünyesinde gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra geri evlerine kadar bırakmaktadır. Tüm bilgi alışverişi safhalarını, mağdur olan kişinin kimlik bilgilerini gizli tutarak büyük bir profesyonellikle başarılı sonuca ulaşmayı hedefleyen şirketimiz günün her saatinde çalışmaktadır. Eğer sizler de bu konuda yardım talebinde bulunmak, daha detaylı bilgi sahibi olmak ve dedektiflik şirketmizi ile iletişime geçmek istiyorsanız 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirildikten sonra dilerseniz ofis ortamında görüşüp gerekli işlemleri başlatıyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç