Velayet Bilgileri

Velayet Başkasına Devredilir Mi?

Velayet Başkasına Devredebilir Mi?

Günümüzün en büyük sorunlarından biri haline gelmiş olan ayrılık sonrası velayet sorunları gün geçtikçe de daha büyük sorunlar haline gelmektedir. Bunun en temel sebebi kişiler ayrılıkların sonrasında ise çocuklarına kendilerinin daha iyi bir yaşam sunacağına inanmaktadırlar. Bu bakımdan da anne ve baba arasında veya da 3. Kişiler tarafından velayet sorunları oldukça büyük bir önem kazanmaktadır. 

Velayet Kimde Kalır?

Velayet çocuğun tamamen korunmasında, barınmasında, yaşamasında aynı zamanda daha iyi bir yaşam sağlanması aşamasında ona eşlik edecek kişiye devredilmektedir. Bunlar genel olarak birinci derece akrabalar olmaktadır. Bir karı-koca ayrılığının yaşandığı durumlarda eğer anne veya da babanın ikisinin de sağ olması durumunda ise ilk ve öncelik olarak annenin de babanın da çocuğa nasıl bir hayat sunabileceği incelenmektedir. Bu bakımda çocuk için en iyi seçenek belirlenerek çocuğunda rızası alınarak velayet hızlanır. Bu bakımdan da velayet başkasına devredilebilir mi? Sorusu cevaplanmış olmaktadır.

Çocuğumun Velayetini Nasıl Alırım?

Öncelikli olarak bir ayrılık söz konusu çocuğun velayeti kazanılması durumunda bazı noktalar oldukça hassastır. Eğer çocuk karşı tarafa verildi ise ancak vaat edilen hiçbir şey yerine getirilmiyor ise bu noktada da yapılması gereken ilk şey durumun ispatlanmasıdır. Bu bakımdan sizleri daha iyi bir hizmet sunan dedektiflik hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Velayet başkasına devredilebilir mi? Gibi bir endişeniz varsa da durumu sizin tarafınıza çevirecek olan dedektif hizmeti de sunmaktadır. Bunun en temel sebebi ise işinde uzman olan dedektif öncelikli olarak her iki tarafı da araştırmaya başlar. Eğer velayetin sizde kalmasını istiyorsanız ise daha ince ve detaylı bir araştırma yapacaktır. Daha sonrasında ise istediğiniz duruma daha kısa bir sürede erişim sağlamanız muhtemel bir hale gelmektedir.

İzmir Dedektiflik Şirketi Velayet Davalarına Bakıyor Mu?

İzmir dedektiflik şirketi uzun yıllardır dedektiflik alanında hizmet sağlayan aynı zamanda da pek çok farklı kategoride ki hizmetlere de bakarak geniş bir ekip ve profesyonel bir çalışma arkadaşları ile hizmet sunmaktadır. İzmir Dedektiflik hizmeti;

  • İstenilen durumun sizin tarafınıza dönmesine yardımcı olmaktadır.
  • Kanıtlar ile birlikte gerçeklerin daha kısa bir süre içerisinde ortaya çıkmasını sağlar.
  • İşinde uzman olan bir ekibe sahiptir.
  • Velayet, boşanma, aldatılma ve dolandırılma gibi konulara da bakmaktadırlar.
  • Aynı zamanda güvenilir dürüst ve gizliliğin esas olduğu bir hizmet anlayışını benimsemişlerdir.

Bu bakımdan sizler de bazı kötü durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda daha iyi bir sonuç elde etmek aynı zamanda da gerçeğe daha kısa bir sürede ulaşmak için İzmir Dedektiflik şirketine başvurabilirsiniz. Dileyen herkesin başvurabileceği bu hizmet ile her doğru er ya da geç yerini bulmaktadır. Bunun sebebi ise bu şirket oldukça titiz bir çalışma söz konusu hale getirmektedir. Bu da istenilen durumun yaşanmasına olanak sağlamaktadır. Sizler de velayetin devredilmesi ya da kazanılması durumunda başvurabilirsiniz. 

Dedektiflik Hizmetinin Boşanmalara Avantajı

Boşanma işlemi gerçekleşirken bazı durumlarda aldatılma ve velayet gibi durumlar söz konusu hale gelmektedir. Ancak karşılıklı anlaşmazlık durumları söz konusu olduğunda örneğin velayet başkasına devredilebilir mi? Gibi sorularınız var ise İzmir dedektiflik şirketi sizlere en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Eğer siz velayet sahibinden daha iyi bir şarta sahipseniz sizler için oldukça titiz bir çalışma yapan bu dedektiflik şirketi ise velayetin devredilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu da sizlerin en iyiye ve en doğruya daha kısa bir zamanda İzmir Dedektiflik şirketi ile ulaşmanızı sağlamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç