Aldatma Bilgileri

Aldatan Eş Nasıl Anlaşılır?

Aldatan Eş Nasıl Davranır?

Günümüzde aldatma oranı bir hayli fazlalaştı. Bunun temel nedeni her ne olursa olsun aldatma durumu boşanmaya neden olan bir gerekçe olarak Türk Medeni Kanununda açıkça belirlenmiştir. Bunun için aldatan eş nasıl anlaşılır yönünden bu durumun ele alınması gerekmektedir. İşte ortada duran bu özelliklere dayanarak aldatma durumunda hangi aşamalardan geçmek gerektiği son derece önemlidir.

Aldatan Ruh Hali

  • İlgisizlik en büyük göstergedir.
  • Cinsel beraberlikten sürekli kaçınır.
  • Sorulara ilgisiz kalma, sorular karşısında sinirlenme baş gösterir.
  • Eşine ayırayacağı vakti ya cep telefonuna ya da bilgisayarına ayırır.
  • Cümleleri sınırlıdır kelime kelime konuşur ve akıcılığı yoktur.

Boşanma Öncesi Delil Toplama

Eşinizin sizi aldattığından kesinlikle şüphe ediyorsanız bu durumda siz de boşanabilirsiniz. Ancak TMK, eşlerin boşanma davası açabilmesi için birtakım maddeler sıralamış ve boşanmaya götüren gerekçeleri birer birer izah etmiştir. Eğer eşlerden birisi ortak yaşanılan konutu terk ederse, açıkça aldattığı kişiyle görülürse, psikolojik olarak sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmış ve ortak yaşam çekilmez bir hal almaya başlamışsa bu durumda boşanma durumu kesinlikle gerçekleştirilebilir. 

İşte bunun için de boşanma öncesi delil toplama süreci devreye girmektedir. Eğer siz de aldatan eş nasıl anlaşılır(How to tell cheating spouse)yönünden bu gibi durumla karşı karşıya kalmışsanız yapmanız gereken boşanma öncesi delil toplamak olacaktır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Çalışma Anlayışı

Boşanmaya karar verdiyseniz ülkemizin ilk özel dedektiflik firması ve hukuksal danışmanlık şirketinden bu konuda yardım alabilirsiniz. Bilal Kartal ülkemizde ve de yurt dışında önemli başarılara imza atmış uzman dedektif olarak böyle bir müessesenin ülkemize kazandırılması adına gerçekten de çok büyük çabalar sarfederek sonunda 1995 yılının Haziran ayında böyle bir şirketi ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak ülkemize kazandırmıştır. 

Boşanma öncesi delil toplama konusunda da uzman akademisyen ve hukukçu kadrosuyla birlikte çağdaş dedektiflik ekipmanlarıyla birlikte çalışmalarına büyük bir kararlılıkla devam eden şirket her açıdan farkını bir kere daha ortaya koymaktadır. Ortada duran bütün bu özelliklere dayanarak her açıdan farkını bir kere daha ortaya koymaya devam edecektir. Tüm bunlar da önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle düşünülmesi gereken hususlar olarak değerlendirilmelidir.

1 Haftada Kesin Deliller

Uzman dedektifleriyle birlikte koordineli olarak yürütülen eş zamanlı araştırmasıyla bir hafta gibi çok kısa bir sürede mahkemenin somut deliller arasında kesinlikle değerlendirilecek kesin boşanma delilleri sunulmaktadır. İşte bu açıdan 444 7 635 numaralı çağrı merkezi ücretsiz danışma hattını arayarak da aldatan eş nasıl anlaşılır boşanmaya yönelik delil toplama süreciyle alakalı olarak detaylı bir şekilde bilgi almanız mümkün olacaktır. 24 saat boyunca her ne zaman olursa olsun kesinlikle arama yaparak siz de anında hizmet alabilirsiniz. İşte ortada duran tüm bu eşsiz yaklaşımlara bağlı kalarak gerçekten de tamamen beklentileri en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. 

Ücretsiz Danışma Hattı

444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattını arayarak tüm bireylere yönelik ve de kurumlara yönelik hizmetler hakkında detaylı bir şekilde destek almanız mümkün. Üstelik her yönden tamamıyla beklentileri karşılamaya devam eden yaklaşımla hareket edilerek gerçekten de önde gelen özellikleriyle en iyi şekilde hizmetler aktarılmaktadır. Böylelikle tüm özellikler ışığı altında her yönden tamamıyla eşsiz yeniliklere dayanarak hizmetlerin ortaya konmaya devam edildiğini de kesinlikle vurgulamak gerekmektedir. Bu da her açıdan önem teşkil eden yaklaşım tarzları arasında gelmesi yönüyle her anlamda önemli bir konudur. Böylelikle kaliteli ve de eşsiz yenilikler ışığında en iyi şekilde hizmetlerin aktarımı sağlanır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç