Aldatma Bilgileri

Sevgililer Arası İletişim

Sevgililer Arası İletişim 

Eşleri aldatan, evliyken karşı cins ile sevgilili durumunda olan kişilerin birçok kısmı sevgilileriyle fırsat buldukça buluşmakta.Fırsat bulamadığında ise telefonda görüşmelerle konuşmaktadır. Eşleri aldatan kişiler genellikle yüzyüze görüşüp buluşamadıklarında telefonla konuşurlar. Öncelerde bu durum ev telefonları ile pek zordu. Şimdilerde ise çeşitli teknolojik aletlerle bu durum artmış durumda. Bu teknolojik cihazlar hepimizin bildiği gibi telefonlar, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar. Fakat kişilerin en çok görüşme yaptığı, aynı zamanda eşlerinde en çok kuşku uyandıran alet akıllı telefonlar. Kişi yanında her zaman bilgisayar taşımayacağını için sürekli elinde olan telefonu gördüğünde rahatsız oluyor ve kuşku uyandırıyor. Dünya genelinde eşlerini aldatan kişilerin birçok kısmı aldatma eylemini gerçekleştirdiklerinde tedirgin oluyor ve değişik davranışlar sergiliyorlar. Bu durum karşı taraf için üzücü olduğu kadar gurur kırıcı bir durumda olabiliyor. Aldatan kişi genellikle telefonuna şifre koyuyor ve herkesten saklıyor. Eşiyle arası bozuluyor, uzaklaşıyor. Aldatma durumu gösteren kişinin eşi ise sürekli telefonu almak istiyor ve bu durumda ortaya tartışmalar ve kavgalar çıkıyor.
Sevgilisi olan evli çiftler genel olarak gün içinde birçok şekilde görüşme sağlıyor. Eğer karşılıklı bir görüşme değilse bunu telefondan teknolojik aletlerden rahatlıkla iş esnasında yapabiliyorlar. 
Fakat durum eve gidince, aile içinde tatsızlıklara yol açıyor.
Bazı durumlar çok nettir ki, eğer eşiniz bu durumları sergiliyorsa bir sevgilisi veya konuştuğu biriler olabilir. Eğer gün içinde telefonla sıkça konuştuğunu ilgilendiğini görüyor veya duyuyorsanız. Eşiniz eğer telefonuna şifre koyuyorsa ve diğer teknolojik aletler şifreli ise bu durumlar belkide eşinizle karşılıklı konuşmak için bir fırsat olabilir. Başka bu durumlara örnek olarak şunları söyleyebiliriz. Telefonuna başkasının bakamaması için yüklediği uygulamalar veya parmak iziyle açılması yine bu duruma örnek olabilir. Eşinin aldatan bir kişi sürekli olarak telefonunu ve diğer aletlerini eşinden saklar ve gizler. Telefonunu yanından ayırmak istemez. Hatta gözlemlenen diğer durumlardan bazıları ise abartılı bir şekilde telefonlarıyla banyoya giderler, yastıklarının altında uyurlar. Eşlerini aldatan bu kişiler, evde bulunduklarında veya yanında birinin olduğu durumlarda genellikle telefonunu sessize alır yada kapatırlar. Cep telefonlarının alınmasını veya kullanılmasını istemedikleri için şarjlarının bittiğiniz telefonunun kapandığını söylerler, halbuki durum hiçte böyle değildir. Cep telefonlarını ortalık biryere, örneğin sehpaya, masanın üstüne bırakmazlar. Eğer bırakırlar ise genellikle ya uçuş modundadır ya sessizdedir yada telefon ekranının gözükmeyeceği şekilde konulmuştur. Ekranın gözükmesini istemezler be bunun için bütün önlemleri aslında önceden düşünürler. 
Fakat durum böyleyken eşlerinden şüphelenen kişiler, boşanmak istedikleri zaman mahkemeye başvurduklarında cep telefonu kayıtlarını çıkartmak mümkündür. Birçok kişinin davası bu sebeple sonuçlanmıştır. Şunuda unutmamak gerekir ki bazı kişiler bunu bildiği için farklı bir numara ve telefon kullanmaktadır. 
Eşini aldatan kişilerin gösterdiği bazı değişik davranışlardan birisi ise paniktir. Evdeyken çoğu zaman panik içinde ve tedirginlerdir. Gelen bir mesaj onları tedirgin eder ve davranışları değişir. Mesela bir mesaj geldiğinde başkasının görmesini istemedikleri için hemen gidip telefona sarılırlar. Aslında ortada bir şey yokken bile karşısındaki inanmak farkında olmadan kendileri kuşkulandırır. Arayan numaralar, eğer sevgilisine ait ise, birisi yanındayken aradığında sevgilisine yanlış aradığını veya farklı biriymiş gibi konuşabilirler. 
Eşini aldatan kişi eğer bir kadın olursa, gözlemlenen farklı durumlarda vardır. Genel olarak aldatma şekillerini anlayabileceğimiz davranışlar nettir fakat cinsiyetlerde değişiklik gösterebilir. Eğer aldatan kişi bir kadınsa genellikle rehberine bir kadın ismiyle kaydeder. Yanında biri varken aradığında, yakın bir arkadaşıyla konuşuyormuş gibi yapabilir. Yine aynı şekilde tedirgin olma, stres gibi durumlar kadınlardada görülmektedir. Kadınlar kadın ismiyle kaydettiği gibi erkeklerde bir erkek ismiyle kaydedebilmektedir. Eğer bu kişiler zeki ise bazen numaralarını ezberleyip, topluluk içinde arama kaydındaki numarayı bakıp açmayabilirler. Bu kişiler genellikle arkalarında bir ipucu bırakmamak içim sosyal medyadaki geçmişlerini temizlerler. Birisi baktığında görmemesi için ellerinden gelen herşeyi yaparlar. Bilgisayar arama geçmişini temizler, arama kayıtlarını siler ve mesajlarınıda temizlerler. 
Karşılaşılan başka bir durum ise, telefonlarından kayıtları silmelerine rağmen buna pek inanmayan insanlar tarafından görülür. Bu kişiler telefonu değil, bilgisayar kullanmayı tercih eder ve yeni bir bilgisayar almak isteyebilirler. Evde rahat olarak konuşmayacak olan kişiler ise sadece eve değil her zaman yanında bulundurabileceği bir bilgisayar almak isteyebilir. Evine internet bağlatabilir. Eşini aldatan kişinin cinsiyeti ne olursa olsun yapmış oldukları hareketler hep aynıdır. Mesela kendine yeni bir hat alıp, sevgilisiyle görüşmesine oradan devam edebilir. Eğer durum mahkemeye taşınır ise, kendi numarasından kayıtları çıkacağını bildiği için eşinden gizli bir şekilde yeni bir hat sahibi olabilir. Farklı bir isim adına bir hat çıkartabilir ve sevgilisi ile oradan iletişime geçebilir.
Eşini aldatan kişilerin, evde bulunan diğer kişilerle iletişiminde azalmalar görülür. Eşiyle eskisi gibi ilgilenmez, sohbet etmez. Eğer çocukları varsa onlarla konuşmaz ve vakit geçirmez. Durumu fark ettirmek için konuşsada artık eskisi gibi olmayabilir ve çocuklarda bunu hissedebilir. Evdeyken ailesiyle vakit geçirmek yerine, sosyal medya platformlarında yada arkadaşlık sitelerinde vakit geçirirler. Eğer bunu bişgisayarlarından yapmıyorlar ise genel olarak telefonla yaparlar. Bu onlar için daha güvenlidir çünkü yalnızca kendisi görebilmektedir. Eşini aldatan kadınların genellikle ailesinin yanında telefonla pek ilgilenmez fakat gün içinde yine iletişimini sağlayacaktır. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç