Aldatma Bilgileri

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Aldatan Kadın Nasıl Davranır? 

İnsanoğlu sosyal bir farklılıktır. Bu yüzden sürekli diğer insanlar ile etkileşim içinde olmak ister. Genelde kabul edilebilir ve olması gereken bu durum bazı ilişkiler için tehlike oluşturabilecek seviyelerde de yaşanabilir. Özellikle evlilik kurumu sadakat üzerine kuruludur. Evliliğin baş düşmanı ve bitmesine neden olabilecek kadar önemli olay ise aldatmadır. Çiftlerden birinin öne sürdüğü ya da kendi içinde düşündüğü bahaneler ile aldatma eylemine kalkışması öne sürülen bahanelerin içeriği ne olursa olsun gayri ahlaki bir durumdur. 

Aldatma ipuçları

Aldatan kişi gizli olmanın heyecanı ile aldatılan kişinin dikkatli olduğu takdirde bulabileceği ip uçları bırakmaktadır. Erkekler ve kadınların bıraktığı bu ip uçları farklılık gösterebilir. Çünkü erkekler kadınlara nazaran genelde bedensel aldatmaya daha yakındır. Kısa süreli bir heyecan arayışı ile yaşanan bir aldatma sonucunda eşe karşı cinsel soğukluk görülmese bile ilgide artış meydana gelecektir. 

Ruhsal boyutta aldatma 

Kadınların aldatması genelde bedenden ziyade ruhsal boyutta gerçekleşir. Cinsel aldatma eylemi de yine ruhsal tatmin gerçekleştiği zaman meydana gelecektir. Aldatan kadının davranışları erkeğe nazaran daha temkinlidir. Erkek bu aşamada daha dışa dönük olsa da kadın genelde içine kapanma davranışı gösterecektir. 

Davranış değişikliği 

Cinsel bir aldatma söz konusu olduğunda kadının eşine karşı bedensel uzaklaşması muhtemeldir. Ayrıca duygularını da yoğun yaşayan kadın iki ayrı kalbi idare ederken psikolojik olarak epey zorlanır. Bu zorlanma da agresif, sinir, gereksiz tepki gösterme gibi farklı yansımalar ile kendini gösterir. 

Yeni ilgi alanları

Daha önce ilgi duyulmayan alanlara karşı bir eğilim, evin içinde geçirilen saatlerin kısalması, iletişim cihazlarına şifre koyulması gibi tedbirler kadının eşine vereceği işaretlerdendir. Ayrıca kadınlar erkeklere nazaran bu eylemi arkadaşları ile paylaşma konusunda daha açıktırlar. Bu yüzden arkadaşları ile daha sık birlikte olmaya başlaması da konuşma ihtiyacının giderilmesi açısından önemli bir işarettir. Aldatan kadın genelde evliliği gözden çıkarmış durumdadır. Ancak bazı sebepler yüzünden bunu gerçekleştiremiyorsa aldatma yaşandığı zaman eşine karşı daha hoş görülü olmaya başlayıp daha önce tepki gösterdiği şeylere kayıtsız kalıyorsa muhtemelen odak noktası eşinden başka yöne kaymış demektir. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç