Aldatma Bilgileri

Evlilikte Aldatma Nasıl İspatlanır?

Evlilikte Aldatma Nasıl İspatlanır?

Türk Medeni Kanunu boşanmaya neden olan maddeleri açık bir şekilde sıralamıştır. Bu duruma göre aldatma da boşanmanın nedenlerinden birisi olarak kabul edilmektedir (Madde 163).Bu durum dikkate alındığı zaman aldatmanın kendi içerisinde birçok kola ayrıldığından da öncelikle söz etmek gerekir. Zina yoluyla aldatma, ortak konutu terk etmeye dayalı aldatma en çok evlilikle aldatmaların sıkça yaşananları arasında gelmektedir. İşte bu durumlara bağlı olarak her yönden evlilikte aldatma nasıl anlaşılır yaklaşımından hareket edildiğini kesin olarak vurgulamamız gerekmektedir.

Evlilikte Aldatan Taraf Kim?

Evlilik karı ve koca olmak akdiyle bir araya gelerek aile düzeni kurmayı vaat eden iki kişinin gerçekleştirdikleri sosyal statü değişikliğidir. Ancak evlilik birliğinin temelinde yer alan maddelerin çeşitli nedenler dahilinde çatlaması ve dağılmaya başlaması durumunda birtakım sorunların baş göstereceğinden kesinlikle söz etmemiz gerekmektedir. İşte bu durumlar yaşandığı zaman her yönden evlilikte aldatan tarafları gerçekten de tespit etmemiz mümkün hale gelen niteliklerden birisi olmaya devam etmektedir.

Evlilikte aldatan tarafın genellikle erkekler olduğu yapılan araştırmalar neticesinde de sabitlenmiştir. Erkeklerin eşini neden aldattıklarının da aslında birçok nedenlerinin sıralanması mümkün olacaktır. Bunlar arasında tatmin olamama, cinsel isteksizlik, gol sayısı anlayışı, çapkınlık raconu vs. olarak karşımıza çıkar.

Aldatan Taraf Nasıl Anlaşılır?

Aldatan tarafı tespit etmek TMK 160. maddeden başlayarak 167. maddeye kadar birer birer açık bir şekilde sıralanmıştır. Bu maddelere bağlı olarak eğer ortak konutu terk eden kişi 1 yıldır ortak konuta dönmüyorsa boşanma davası açılması mümkün olacaktır. Eğer 4 aydır ortak konuta dönüş sağlanmıyorsa ihtar yani uyarı yapılmaktadır. İşte bu durumlar esas alınacak olunduğu zaman her yönden evlilikte aldatma nasıl anlaşılır konusuna ilişkin olarak birtakım durumların karşımıza çıkmaya devam ettiğini ele almamız her yönden önemlidir.

İzmir Dedektiflik Firması

24 saat hizmet veren dedektiflik firması evlilik öncesi ve evlilik sonrası tüm sorunlarınıza çözüm bulmaya devam ediyor. Uzman ve yetiştirilmeye hazır taze kadrosuyla hizmet vermeye devam eden yaklaşımına dayanarak İzmir Dedektiflik AŞ olarak her anlamda dikkat çekmektedir. Üstelik tamamen eşsiz nitelikler ışığında düşünülecek olunduğu zaman her açıdan sizlerin de kesintisiz bir şekilde teknik destek almanız mümkün hale gelmektedir. Öte yandan evlilikte aldatma nasıl anlaşılır konusuna dayanarak sadakat araştırması ve eş takibi araştırması konularına dayanarak hizmetlere yer verildiğini de kesinlikle dile getirmemiz gerekiyor.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Belgesi

Dedektiflik şirketleri içerisinde ilk ve tek müşteri memnuniyeti belgesine sahip olarak da fark yaratmaya devam eden İzmir merkezli firma Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Böylelikle kurumsal güvenilirlik farkıyla sizlere en iyi şekilde hizmetlerini yürütmeye devam eden yaklaşımla hareket ettiği zaman her açıdan öne çıkmaya devam ettiğini kesinlikle söylemek gerekmektedir. İşte ortada duran tüm bu nitelikler ışığında her anlamda farklı bir dedektiflik alt yapısının olmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekiyor.

Nasıl Ulaşılır?

Hemen siz de 444 7 635'i arayarak ulaşabilirsiniz. Üstelik aramak tamamen ücretsiz. Böylece almak istediğiniz tüm bireysel hizmet paketlerinin içeriklerine yönelik olarak uzman müşteri temsilcilerinden her yönden ayrıntılı bir şekilde bilgi almanız mümkün. Tüm bu özellikler ışığında da kesintisiz bir şekilde en iyi hizmetlere yer verilmeye devam edildiğini kesin olarak dikkate almamız gerekmektedir. Bütün bunlar da her yönden önem teşkil etmeye devam eden yaklaşım tarzlarından birisi olarak gerçekten de kabul edilecek konuları oluşturmaya devam eder.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç