Aldatma Bilgileri

Aldatılma Kuşkusu Ve Özel Dedektif Tutmanın Sebepleri

Aldatılma Kuşkusu Ve Özel Dedektif Tutmanın Sebepleri

Aldatılan ya da aldatıldığından kuşku duyan kişilerin özel dedektiflerle anlaşarak bir takım adımlar atmalarının bazı sebepleri  vardır.

  1. Yasal olarak evli olan bir adamla gayri meşru ilişki yaşayan kadınlar, birlikte olduğu adamla belirli bir zaman geçirdikten sonra artık onun servetinden resmi olarak yararlanmak, gizli saklı birlikteliklerini resmiyete dökmek ve evli olduğu kadından uzak durmasını istemek gibi bir takım düşüncelere bürünürler. Bunun sonucunda da ilişki yaşadıkları adamın hali hazırdaki evlilik hayatını herhangi bir şekilde sonlandırmayı amaçlarlar. Böyle bir durumla karşı karşıya olan evli kadınlar, bu alanda profesyonel hizmetler veren özel bir dedektifle anlaşmaları halinde, eşlerinin gayri meşru ilişkilerini bir takım yollarla delile dökerler ve hali hazırda kocasıyla ilişkisi bulunan kadına manevi tazminat davası açarak hem evlilik müesseselerini korurlar hem de mevcut ilişkiyi sonlandırırlar.
  2. Aldatılma şüphesiyle tuttuğu özel dedektifin bir takım belgeler elde etmesinin ardından kocalarıyla yüzleşen kadınlar genel olarak şaşırtıcı tepkilerle karşılaşırlar. Aldatma fiilini gerçekleştiren erkekler, eşlerine yakalanmamak için bu ilişkiyi çok gizli bir şekilde yürüttüklerinden dolayı, ortaya atılan delilerin neticesinde artık saklayacak bir şeyinin olmadığını düşünerek rahat bir ruh haline bürünür. Bunun ardından eşiyle olan evliliklerini bitirmek istediğini söyleyebilmektedir. Özel dedektif aracılığıyla elde edilen deliller olası bir boşanma davasında aldatılan eşin elini güçlendirmektedir. Aldatılan kişi bu delillerin ışığında kocasından nafaka ve tazminat alabilir. Ayrıca çocuk sahibi iseler, bu çocukların velayetini de kendisine alabilmektedir. Boşanmaya karar verildikten sonra aldatan koca eğer eşine tazminat ödeyip nafaka ödemek istemiyorsa ya da ödeyeceği nafakanın en alt seviyede olmasını istiyorsa, bu durumda da özel dedektifle elde edilen delilerin önemi artar ve bunların aracılığıyla aldatılan kişi, kocasından hem tazminat alabilir hem de üst seviyeden nafaka alabilir.
  3. Evliliğini bitirmek isteyen koca, bu birliktelik süresince sahip olunan malların kadına ait olan bölümünü vermeye yanaşmaması halinde, aldatılma esnasında elde edilen deliller incelenir ve boşanma davasındaki mal paylaşımı kısmında kadının hakkı olan eşyalar ya da taşınmaz mallar kendisine verilir.

Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda, aldatıldığından kuşku duyan kişilerin mevcut evliliklerini ve evlilik neticesinde dünyaya gelen çocuklarının haklarını koruyabilmek için bu durumu özel bir dedektif yardımıyla delillere dökerek yasal haklarını koruma altına almaları tavsiye edilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç