Makaleler

Dedektif Günlük Ücret

Dedektif Günlük Ücret

Günlük yaşantımızın içerisinde normal olarak pek çok farklı sorun söz konusu hale gelebilmektedir. Bunun en temel sebebi ise insan yaşamında bazı noktalar çakışabilir. Bu noktada ise profesyonel bir destek almak önemli bir hale gelmektedir. Bu hizmetlerin arasında yer alan aynı zamanda da pek çok farklı alanda sizlere hizmet sağlayan dedektiflik mesleği oldukça önem kazanmıştır. Ülkemizde yasal olarak hizmet veren şirketler olmakla birlikte bu şirketler arasında yer alan İzmir Dedektiflik şirketi uzun yıllardır sektörde varlığını sürdürmektedir.

İzmir Dedektiflik Şirketi Kimdir?

25 yıldır sektörde başarılı işleri ile ön plana çıkmayı başarmış olan aynı zamanda da Uluslararası müşteri memnuniyeti ödülünü de alarak pek çok kişinin dikkatini de çekmeyi başarmıştır. Bütün yasalara uygun olarak resmi belgelerini de bulunduran bu dedektiflik şirketi;

 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmeti misyon edinmiştir.
 • Güvenilirliğe ve gizliliğe oldukça önem veren bu şirket sizin de gizlilik içerisinde doğru olana yaklaşmanıza olanak sağlar.
 • 40 yıldır sektörde güvenilir ve teknik açıdan kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.
 • Tecrübeli kadrosu ile başarısı uluslararası da kanıtlanmıştır. Uluslararası müşteri memnuniyeti belgesini de alarak kendi başarısını daha iyi bir şekilde kanıtlamayı da başarmıştır.

Bu bilgilerin ışığında sizin de dedektiflik hizmetinden yararlanmanızı gerektirecek durumlarda oldukça hızlı bir şekilde uzman kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Dedektiflik günlük ücret veya da haftalık ücret ile de çalışabilmektedirler. Bu sizin ilgilenilmesi beklenen olaya göre değişiklik gösterilmektedir.  Aynı zamanda İzmir Dedektiflik şirketi uzun yıllardır engin tecrübesi ile pek çok olayın sır perdesini ortadan kaldırmıştır. Bu da daha kısa zamanda daha iyi bir vizyon kazanmasına olanak sağlamıştır.

İzmir Dedektiflik Hangi Konular İle İlgileniyor?

İzmir Dedektiflik günlük ücret ile de aylık ücret ile de çalışmaya devam edebilmektedirler. Ancak takip edilme ve takip ettirme durumlarında ise günlük ücret söz konusu hale gelmektedir. İzmir Dedektiflik Şirketi öncelikli olarak;

 • Sır perdesinin aralanması gereken tüm olaylarda,
 • Boşanma davalarında ki velayet davalarında,
 • Aldatılmanın ispatlanması durumlarında,
 • Hırsızlık veya da dolandırma durumlarına,
 • İş ortaklıklarının bozulması durumunda,
 • Olayların gizli kalması için delillerin karartılması durumlarında,
 • Takip ettirme olaylarında

Gibi pek çok farklı konuda hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda da tüm bu hizmetleri oldukça kaliteli bir şekilde sağlamaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen herkes oldukça kolay bir şekilde başvurabilir. Başvuru yapacak kişiler hiçbir kritere göre ayrım yapılmamakla birlikte mağdur olan herkesin kolaylıkla başvurabileceği bir hizmet olarak değerlendirilebilmektedir. Sizler de yukarıda bahsi geçen olaylar ile karşı karşıya kaldıysanız profesyonel İzmir Dedektiflik şirketi ile olaylara kısa süre içerisinde çözüm üretebilirsiniz. 

Dedektiflik Ücretleri

Dedektiflik ücretleri genel olarak konu bakımından derinliğine, davanın sürecine bağlı olarak değişim göstermektedir. Aynı zamanda dedektiflik günlük ücret bazında çalışır. Bununla birlikte olayın konusuna göre iş bitiminde de paralarını teslim alabilmektedirler. İzmir Dedektiflik ücretleri de her cebe uygun olmakla birlikte öncelik memnuniyete dayandığı için fiyat aralıklarında uçurum bulunmamaktadır. Bu bakımdan da kişiler ve mağdurlar bu hizmetten yararlanabilme fırsatını elde etmektedir. Daha sonrasında sizler bu hizmet ile birlikte haksızlığı giderebilirsiniz.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektiflik hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler genel olarak daha önce bu hizmetten yararlanmış kişilerin yorumlarına oldukça önem vermektedir. Bu bakımdan da İzmir Dedektiflik hizmetinden yararlanan aynı zamanda da memnun kalan müşteriler istediklerine oldukça kısa bir süre içerisinde erişebilme imkanını da elde etmişlerdir. Genel olarak bu hizmetten yararlanan kişiler olumlu yorumlar ile diğer müşterilere de yol göstermektedir.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç