Makaleler

Uzman Dedektiflik

Uzman Dedektiflik

Sayın misafirlerimiz,

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. vermiş olduğu hizmetleri yerine getirirken gücümüzü yürürlükteki kanunlardan alarak yasalar çerçevesinde yerine getirmektedir. Adalet mülkün temeli deyimi firmamız çalışanları tarafından benimsenerek, canı gönülden inanarak bu deyimin ışığında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektörün lideri olan firmamızın uzman kadroları Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ve çeşitli istihbarat birimlerinde alınlarının akıyla görevlerini tamamlayarak emekliye ayrılmış olan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Firmamızın profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan tüm personeli disiplinli, gizli ve güvenli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme çabasındadır. Dünya’nın en büyük dedektiflik şirketi unvanına sahip İzmir Dedektiflik A.Ş. bireysel ve kurumsal müşterilerine hukuki, kurumsal ve bireysel olmak üzere 3 ana konu başlığı altında Dünya’nın her yerinde 7 gün 24 saat hizmet vererek değerli müşterilerinin çok özel sorunlarına çözüm üretmektedir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. firma çalışma prensibi olarak öncelikle müşteri bilgi güvenliğine önem vermektedir. Bu nedenle verilen her hizmetin öncesinde ve sonrasında müşterilerimize ait olan bilgiler ile yapılan araştırma da elde edilen bilgilerin gizliliği son derece önem arz etmektedir. Ayrıca firmamızın görevli araştırma personeli konularında son derece deneyimli, geçmiş mesleki tecrübeye sahip, vermiş oldukları hizmeti güvenli, seri ve kaliteli şekilde vermek için yetiştirilmiş özel uzmanlardan oluşmaktadır. Firmamızın şirket prensipleri içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet vermek olmazsa olmazlarımızdandır. Bu nedenle şirketimizin vermiş olduğu hizmetleri denetleyen kurumlar firmamıza Uluslararası Müşteri Memnuniyeti, Hizmet Kalite Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarını vererek çalışmalarımızı tescillemişlerdir. Şirketimiz yöneticileri ve çalışanları şirketimizin çalışma prensipleri ile misyon ve vizyonumuzdan ödün vermeden yerine getirmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile dün olduğu gibi bugünde her türlü araştırma hizmetini yasalara uyarak kanunlar çerçevesinde değerli müşterilerimizin sorunlarını çözümlemesinde katkı sağlamaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. uzun yıllar özel dedektiflik sektöründe görevini kanunlara riayet ederek yasalar çerçevesinde yerine getirmektedir. Şirketimiz almış olduğu her türlü araştırma görevini yerine getirirken mafya diye tabir edilen yasa dışı eylemler içerisinde bulunan, kanun tanımayan her türlü oluşuma güçlü iş adamlarına, rant siyasetçilerine, makam ve mevki sahibi hiç kimseye tabi olmadan hiç kimseden emir ve görüş almadan kimsenin yönlendirmesine müsaade etmeden hiç kimseden çekinmeden korkmadan Sayın müşterilerimizin talep ettiği hizmet doğrultusunda hukuka uygun bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Dünya her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir. Bu değişim ve gelişim ile birlikte insanların sorunları da artmakta. Bu artışın getirmiş olduğu değişim ve gelişimlerin bir tanesi de özel dedektiflik sektörüdür. Dünya üzerinde 1800’lü yılların ortalarında başlayarak 1900’lü yıllarda büyük bir sektör haline gelen özel dedektiflik firmalarından hizmet talep eden kişi ve ticari kuruluşların sayısı her geçen gün artmaktadır. Özel dedektiflik şirketleri kişilerin ve ticari kuruluşların sorunlarını en kısa sürede çözümlemek için gayret sarf etmektedir. Her gün her insanın başına herşey gelmekte olduğu dünyamızda sizlerin de başına bir olay geldiğinde olayınızı çözümlemek için özel dedektiflik firmalarından hizmet almak zorunda kalabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet ile çok özel sorununuzu çözümlemeye çalışırken daha büyük maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamak için özel dedektiflik seçimine özen göstermeniz gerekmektedir.

Sizler çok özel sorununuza çare ararken maddi ve manevi dolandırılmamak için kurumsal yapıya, uzman kadroya sahip, geçmiş tecrübesi olan, mesleki ve ahlaki etik kurallara uyarak hizmet veren firmalardan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde hareket ettiğinizde çok özel sorununuza çare ararken maddi ve manevi kayıplarınızın yanında telafisi mümkün olmayan zararlarla da karşılaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç