Makaleler

Özel Dedektif Olma Şartları

Özel Dedektif Olma Şartları

Dedektif olabilmek için birtakım özel şartları yerine getirmeniz gerekecektir. Böylelikle siz de gizli polis hüviyetinde görev alarak kişiler arası ve kurumlar arası tüm uyuşmazlıklara ilişkin olarak ayrıntılı bir şekilde tüm hukuksal araştırmaların içerisinde görev alabilme imkanı bulmuş olacaksınız.

Böylelikle her anlamda tamamen beklentilerin ışığında yer almaya devam ederek kaliteli ve de eşsiz niteliklere dayanarak son derece önemli bir nitelik olma özelliğini korumaktadır. Tüm bunlar da önemli bir durum olarak kesinlikle ifade edilmesi gereken özelliği meydana getirir.

Temel Şartlar

  • T.C. vatandaşı olmak
  • Lisans düzeyinde mezun olmak
  • Polislik mesleğiyle bağdaşmayacak herhangi bir hukuksal engelle karşılaşmamış olmak
  • Tercihen siyasal bilgiler, idari bilimler, hukuk, kamu yöneti bölümlerinden mezun olmak
  • Dedektiflik sertifikası almaya hak kazanmış olmak başlıca başvuru şartları arasında gelmektedir. 

Böylelikle her yönden özel dedektif olma şartları açısından sizlerin de bu temel şartları taşıyarak en iyi şekilde görevini yapmaya hazır birer dedektif olabilmesi her açıdan mümkün olacaktır.

Dedektiflerin Görev ve Sorumlulukları

Dedektif denildiği zaman %90 herkesin aklına hemen ünlü dedektif Sherlock Holmes gelecektir. Birbirinden girdaplı, iç içe geçmiş sorunları üstün yeteneği ve zeka kabiliyetiyle çok kısa bir sürede çözüme kavuşturan ünlü dedektiflerin sayısının günümüzde de kesinlikle artması gerekmektedir. Böylelikle her yönden dedektiflerin görev ve de sorumluluklarına ilişkin olarak gerçekten de ayrıntılı bir şekilde bilgiye yer vermek her anlamda olanaklı olacaktır.

Tüm bu özelliklerden hareket edilerek gerçekten de özel dedektif olma şartları açısından ele alınıp incelendiği zaman son derece fark yaratan nitelikleriyle karşımızdaki yerini korumaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş.

İzmir ilinde 1995 yılında kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yılın üzerindeki köklü geçmişine dayanarak kesintisiz olarak hizmet aktarmaktadır. Böylelikle her yönden tamamıyla eşsiz yenilikler ışığında tamamıyla beklentileri karşılamaya devam ederek gerçekten de önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle önem teşkil etmektedir. 

Bunun yanı sıra özel dedektif olmak isteyenlerin tüm özellikler yönünden değerlendirildiği zaman tamamıyla eşsiz yenilikler ışığında en iyi şekilde hareket edilmektedir. Üstelik tüm bu niteliklerle birlikte kaliteli ve de yenilikçi alt yapısına dayanarak teknik kadrosundan hareket ederek tamamen eşsiz yenilikleriyle en iyi hizmetlere yer verilmektedir. Tüm bunlar da son derece önemli konu arasında yerini korumaya devam etmektedir.

Hizmet Alanları

İzmir Dedektiflik A.Ş. başlıca hizmet alanları arasında bireylere yönelik ve kurumlara yönelik hizmet alanları olarak 2 grupta toplamak gerekmektedir.

Bireylere yönelik olarak başta sadakat araştırması, eş takibi, dolandırıcılık araştırması, hırsızlık araştırması, kayıp şahıs araştırması ve benzeri konular önde gelmektedir.

Kurumlara yönelik olarak ise bayilik araştırması, patent hırsızlığı araştırması, telif hakları araştırması, kurumsal güvenlik danışmanlığı ve benzeri konulara yönelik olarak birçok alanlarda hizmetlere yer verilmektedir.

444 7 635

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak sizler de 7/24 kesintisiz bir şekilde özel dedektif olma şartları arasındaki yerini korumaya devam ederek tamamen ücretsiz olarak çalışmalarda bulunmaktadır. 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattını arayarak tüm konularda gerçekten de detaylarıyla birlikte anında hizmet alabilmeniz mümkün.

Bu nitelikler ışığında gerçekten de kesintisiz olarak tamamen beklentiler sunularak her anlamda önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle ifade edilmelidir. Böylelikle her yönden tamamen eşsiz yeniliklere dayanarak son derece önemli bir konuyu teşkil etmesi açısından sizlerin de tüm konulara yönelik olarak bireysel veya kurumsal hizmetlerden en iyi şekilde yararlanması her anlamda mümkün hale gelebilmektedir.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç