Makaleler

İzmir Dedektiflik İş İlanları

 İzmir Dedektiflik İş İlanları

İzmir Dedektiflik Hakkında

İzmir Dedektiflik, Bilal Kartal tarafından 1995 yılında kurulmuş ve günümüzde hala aktif olan bir şirkettir. Yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken şirket, 1995’ten beri verdiği hizmetler arasında, takip, delil toplama, araştırma, tespit ve güvenlik danışmanlığı gibi hizmetler yer almaktadır. Hizmet almak dışında iş bulmak isterseniz, bu firmanın iş ilanları da var! Eğer bu ilanlara denk gelirseniz başvuru yaparak sizde iş bulabilirsiniz. Özetle şirket, hem hizmet hem iş konusunda sizlere gerekli imkanı sunmaktadır.

Hizmet Bölgeleri

Firmanın çok büyük bir hizmet aralığı vardır. Birçok il ve ilçede hizmet vermektedirler. Bunlar arasında Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa gibi bazı büyükşehirler de yer almaktadır. Firmanın hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde hizmet alabilirsiniz. Eğer firmanın hangi bölgelerde hizmet verdiğini öğrenmek isterseniz, şirketin kendi resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

İş İlanları

İzmir Dedektiflik iş ilanları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla gibi İzmir semtlerinin haricinde Türkiyenin her bölgesinde araştırma görevlisi olarak, iş bulmak için internetten gerekli araştırmayı yaparak iş bulabilirsiniz.

Hangi Pozisyonlarda İş Bulabilirim?

İzmir Dedektiflik A.Ş. de  teknisyen, yönetici asistanı, güvenlik elemanı, sekreter, temizlik elemanı, halkla ilişkiler uzmanı, araştırma görevlisi, şoför, müdür  ve ön muhasebe elemanı pozisyonlarında iş bulmanız uygundur.

Firmanın Resmi Sitesi

Makalemizde değindiğimiz İzmir Dedektiflik resmi sitesinde, firmanın hakkındaki bilgileri, kurucu Bilal Kartal’ın kim olduğunu, firmanın basındaki rolünü, ilke, misyon ve vizyonunu ve tanıtım videosunu inceleyebilirsiniz. Ve eğer şirketin güvenilirliğinden şüphe ediyorsanız müşteri yorumlarına bakabilir ve gerekli sorularınızı mesaj olarak gönderebilir ve yanıt alabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde çalışmak isteyen arkadaşlar info@izmirdedektiflik.com eposta adresine CV göndererek iş müracatında bulunabilirler.   

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç