Makaleler

Dedektif Kaça Tutulur?

Dedektif Kaça Tutulur?

Dedektiflik nedir? ve nasıl dedektif tutulur? konusunda merak ettiklerinizi bu makalede bulabilirsiniz. Öncelikle dedektiflik mesleği nedir? konusundan daha sonsa ise dedektif kaça tutulur? konusundan bahsedeceğiz.

Dedektif Nedir?

Dedektiflik sözlükteki anlamına karşılık gizli polis niteliği taşımaktadır. Mesele odur ki bu meslek gizli yapılır. Şahsi iş ya da kurumsal şirket işi olarak dedektifler ile anlaşma sağlanarak belli bir ücret karşılığında dedektiften yararlanılır. Konuya ilişkin olarak kullanılan dedektiflerin yaptıkları işler basit olmamakla beraber çok yönlü olabilmektedir. Örneğin bireysel olarak eşinizi takip ettirebilir, sevgilinizi takip ettirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şirket çalışanını, iş arkadaşınızı, öğrenci veya evlilik öncesi kişisel araştırma için dedektif tutabilirsiniz. Aynı zamanda toplanan bilgileri mahkemede delil olarak kullanabilirsiniz.

Dedektife Nasıl Güvenebilirim?

Dedektif kaça tutulur? konusu da önemli bir konudur fakat gizlilik ve güvenilirlik en öncelikli durumdur. Özellikle kimliğinizi gizli tutarak bilgi toplamak istediğiniz için, dedektif hizmeti sağlayan bir şirket ile anlaşmanız gerekmektedir.

Bu durumda en önemli unsur işin gizliliğinin yanı sıra bilgilerin ve verilerin de gizli tutulmasıdır. Peki dedektife ya da şirkete nasıl güveneceksiniz. Bu meslekte en önemli unsur güvenilirlik ve gizliliktir.

Ülkemiz yasalarında dedektiflik mesleğine dair herhangi bir yasal kanun maddesi bulunmamaktadır. Buna nazaran birçok dolandırıcı kendisini sizlere dedektif olarak tanıtabilir ve maddi manevi yönden sizlere zarar verebilir. Olası bir dedektiflik işinde paniğe kapılmamanız ve şirketinizi doğru ve güvenilir bilgiler doğrultusunda ikna olduktan sonra tercih etmeye özen gösterin.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş

Güvenilirlik ve gizlilik söz konusu olduğunda hem maddi hem de manevi açıdan zarar görmemeniz için 1995 yılında Bilal Kartal tarafından kullanıma açılan İzmir Dedektiflik Hizmetleri Anonim Şirketimizden yararlanabilirsiniz. Ülkemizde sektörün en öncüsü olarak adlandırabileceğimiz firmamız, bu alana yönelik olarak açılan ilk şirket olmaktadır.

Alana yönelik 25 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren şirketimiz tecrübeleri ve profesyonelliği ile kalite, müşteri memnuniyeti, iyi iş ve en önemlisi gizlilik ilkesi esaslı çalışan personellere sahiptir. Sektör öncüsü firmamızda en tecrübeli bir dedektif olan Bilal Kartal ve güçlü dedektif kadrosu bulunmaktadır. Aynı zamanda Emniyet Müdürlüğü görevinden emekli olan koordinatörümüz Mustafa Alnıak şube müdürlüğü, emniyet amirliği, baş komiser, il emniyet müdür yardımcılığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri gibi görevlerde bulunarak yetkili olan ve tecrübelerini dedektif ekibine aktararak kaliteli hizmet vermeyi sağlamaktadır.

Hangi Durumlarda Dedektif Hizmeti Alabilirim?

Şirketimizde birçok alanda dedektif hizmeti sağlanmaktadır. Bu alanların tamamını web sitemizde bulunan seçenek paneli üzerinden hâkim olabilirsiniz. Birkaç örnekle ifade etmemiz gerekirse eş takibi, boşanma davalarında mahkemeye delil toplama, sahte evrak araştırma hizmeti, öğrenci takibi, sigorta dolandırıcılığı hizmeti, çalıntı oto araştırması, özel isteğe göre araştırma hizmeti, faili meçhul olay araştırma hizmeti, velayet davalarında delil toplama araştırması gibi konularda şirketimiz ile iletişime geçerek dedektif talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl Dedektif Tutarım? Kaç Paraya Dedektif Tutarım?

Dedektif tutmak için öncelikle şirketimiz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ile telefon yolu, e posta yolu veya yüz yüze görüşme yolu ile dilediğiniz iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Daha sonra hangi konuda dedektiflik hizmeti istediğinizden ve konuya ilişkin olarak tam olarak nasıl bir delil toplama istediğinizden bahsederek şirketimiz ile dedektif kaça tutulur? konusunda bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Şirketimizde talebinize uygun olan profesyonel bir dedektif sizin için görevlendirilecek ve konuya ilişkin olarak bilgilerinizi gizli tutmak kaydıyla sizinle düzenli olarak iletişim kuracaktır.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç