Makaleler

Dedektif Tutmak Pahalı Mı?

Dedektif Tutmak Pahalı Mı?

Önemli ancak gizlenen her türlü bilgini açığa çıkması pek çok sorunun çözümü için hayati önem taşır. Ancak gerçeğe ulaşmak ne yazık ki o kadar kolay değildir. Konu yelpazesi oldukça geniş bu gibi durumlarda profesyonel destek istemek yapılacak en doğru hamle olacaktır. Bu sayede gün ışığına çıkması gereken her türlü bilgi, kayıplar, saklanan ve iftiralar ile yalan hikayeler, haklının lehinde birbir ortaya çıkarak ispatı zor durumları ortadan kaldıracaktır. 

Gerçek Dedektifler İş Başında

Polisiye romanlarda ve filmlerde sıklıkla karşımıza çıkan ve en sevilen sanal kahramanların mesleği olarak görülen dedektiflik hizmeti bir süredir ülkemizde de uygulanıyor. Tamamen yasaların belirlediği çerçeve içerisinde karakter ve mesleki tecrübe ile işin uzmanı kişilerce yürütülen bu meslek hayatın pek çok alanında kurtarıcı vazifesi görüyor. Ülkenin lisanslı ilk firması olan İzmir Dedektiflik bürosu çalışanları sayesinde artık ortaya çıkması gereken her türlü bilgi, ilişki ve kişiler gizli kapılar arkasına saklanamayacak. 

İçeriğe Göre Fiyatlandırma

Dedektiflik hizmetleri ile ilgili akla takılan, merak edilen pek çok sorunun başında dedektif tutmak pahalı mı sorusu gelmektedir. İşin mahiyetine göre değişen fiyatlar ilk görüşme esnasında belirlenmektedir. Ayrıca bu sayede süreç içinde üzerinde anlaşılan fiyatlar ile ilgili ekstra fatura çıkarılmasının da önüne geçilecektir. İşin içeriği ile birlikte hizmet için belirlenen süre de fiyatlar üzerinde etkilidir. 

İzmir Dedektiflik Bürosunun Uzman Ekibi Yanınızda 

İzmir Dedektiflik Bürosunda emekli komiser ve polis memurlarından askerlik hizmetlerinde çalışmış sayısız profesyonele kadar pek çok uzman görev almaktadır. Bireysel araştırmalardan kurumsal ve hukuki araştırmalara kadar sayısız sorunda arayabileceğiniz uzmanlar beklentilerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Dürüstlük ve güvenin önemli olduğu bu meslekte ayrıca gizlilik de beklenen bir durumdur. Tamamen gizlilik çerçevesinde yürütülen ve sesli ve görsel çekimler ile kayıt altına alınan her türlü gizlenmiş bilgi sayesinde haklı tarafın elinin güçleneceğini söylemek doğru olacaktır. 

Çekişmeli Velayet Davalarında Profesyonel Destek 

Çiftler arasında yaşanan ve boşanma davalarına en çok konu olan sadakatsizlik araştırmalarında da tercih edilen eş takibi dedektiflik hizmeti özellikle velayet ve mal paylaşımı gibi durumlar söz konusu olduğunda hayati önem taşımaktadır. İnkara açık bu iddiaları bireysel olarak açığa kavuşturmak mümkün olmadığı için profesyonel destek her zaman gereklidir. Dedektif tutmak pahalı mı? sorusuna bu gibi işler için gerekli süre ve yapılacak işe göre değişir şeklinde cevap verilebilir. 

Dedektif Hizmeti Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar 

Dedektif tutmak pahalı mı? kısmında rakamların işin içeriğine göre değişiklik göstereceğinden bahsetmiştik. Fiyat kısmı ilk görüşmede netlik kazanacak ve ödemeler genelde peşin olarak alınacaktır. Ancak yine anlaşmaya bağlı olmak üzere bir kısmı peşin kalan kısmı ise iş sonuçlandırıldıktan sonra da ödenebilmektedir. 

Kurumsal Dedektiflik Hizmetleri

Dedektiflik hizmeti kurumlar için de oldukça yararlı bir sistemdir. Sanayi casusluğu, patent hırsızlığı, evrak sahteciliği, marka dolandırıcılığı ya da özellikle büyük firmalarda çalışanların ya da işe alınacakların araştırılması gibi konularda sıklıkla kullanılmaktadır. Bireysel dedektiflik araştırmalarının çoğunluğu evlilikteki sadakatsizlik ve boşanma aşamasında haklılığın ispatı gibi konuları içerse de evlilik öncesi geçmiş araştırması da sıklıkla tercih edilen ve oldukça yararlı bir araştırmadır. 

Adres Tespiti Gerekli Olan Durumlarda 

Adres tespiti ve kayıp araştırması gibi durumlar için de başvurabileceğiniz İzmir Dedektiflik Bürosu dedektif tutmak pahalımı gibi düşünceleri bir kenara bırakarak bu hizmetin vereceği yararları düşününce ödenen bedelin karşılığının fazlası ile alındığını göreceğiniz bir adres. Günün her saati ve haftanın her günü irtibat kurabileceğiniz büro çalışanları size rehberlik etmelerinin yanında araştırmanın her aşamasında bilgilendirmede bulunarak durum kontrolü yapmanızı da sağlarlar. Araştırılması ve sonuca bağlanması sorunların çözümüne katkı sağlayacak her hizmet için İzmir Dedektiflik bürosunu arayabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç