Makaleler

Dedektiflik Yorumları

Dedektiflik Yorumları

Türkiye’nin en kapsamlı ve en profesyonel özel dedektiflik firması İzmir Dedektiflik A.Ş. her geçen gün insanların merak ettiği sorulara çözüm aramaktadır. Yaklaşık olarak 25 yıl önce İzmir’de faaliyet hayatına başlayan firma, kısa süre içerisinde benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde kendini geliştirmiş ve bununla beraber ülke çapında her ilde hizmet vermeye başlamıştır. 81 ilde de hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirdiği dedektiflik yorumları kapsamında anlaşılabilmektedir. .

İnsanların özel hayatlarında yaşadığı birçok farklı soruna çözümler bulabilmek, deliller toplayabilmek veya da suçları ortaya çıkartmak amacı ile hizmetlerini sürdürmekte olan İzmir Dedektiflik A.Ş. gelen işlerin tamamını başarı ile sonuçlandırma istatistiğine de sahiptir. Özel olarak, uzun yıllar boyu polis teşkilatında görev alan ve dedektiflik konusunda uzman kişiler tarafından eğitilen ekip arkadaşları ile profesyonel bir hizmet anlayışının önünü açmaktadır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hizmetleri

Özel dedektiflik hizmetlerine başladığı tarihten bu yana birçok farklı davada büyük başarılar elde eden İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’de sektörün öncülüğünü üstlenmektedir. Aynı zamanda dünya kapsamında yer alan özel dedektiflik sektöründe de büyük bir rol oynamaktadır. Uzun yıllar boyu çeşitli tecrübe ve deneyimleri sayesinde tüm müşterileri tarafından olumlu dedektiflik yorumları da almayı başarmaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde ise eş takibi, boşanma davalarına delil toplama, evlilik öncesi araştırması, dolandırıcılık araştırması, özel isteğe göre araştırma, personel takibi, öğrenci takibi, kayıp şahıs araştırması gibi daha birçok farklı araştırma hizmeti yer almaktadır. Bu hizmetlerden faydalanan kişiler, aynı zamanda da hizmetin sonucunda elde edilen delilleri mahkemede kullanabilmekte ya da suç duyurusunda bulunabilmektedir.

Özel Dedektiflik Güvenilir Mi?

Özel dedektiflik firmalarının sunduğu hizmetler arasında eş takibi en fazla talep göreni olarak göz önüne çıkmaktadır. Ancak eş takibi hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler kimi zaman dolandırıcılar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Birçok güvenilmez kişi ya da kişiler, özel dedektiflik hizmeti verdiğini beyan ederek, hizmetten faydalanmak isteyen kişilerden ücreti almakta; ancak yapması gereken işi yapmamakta ya da başaramadığını ifade ederek olaydan çekilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için de özel dedektiflik konusunda hizmet veren firma, kişi ya da kişilerin iyi bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Bunun en kolay yolu ise internet sitelerinde yer alan dedektiflik yorumları bulunan bölümleri incelemektir.

Bunun yanı sıra özel dedektiflik firmaları, gizlilik politikasına sadık bir şekilde araştırmalarını gerçekleştirmek zorundadır. Çünkü özel hayatın gizliliği ülkemizdeki yasalarda da hukuku düzenleyen kurallarda da açık bir şekilde belirtilmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. gizlilik ve güven konusunda hiçbir zaman çizgisini bozmamıştır ve her zaman hizmetten faydalanan kişilerin memnun bir şekilde ayrılmasına imkan sağlamaktadır.

Özel Dedektiflik Fiyatları

Günümüzde ne yazık ki hiçbir özel dedektiflik firması, kişinin almak istediği hizmet karşılığında sabit bir fiyat gösterememektedir. Bunun nedeni ise alınacak hizmetin doğrultusunda, araştırma maliyetlerinin ne şekilde olacağı bilinememesidir. Eğer bir özel dedektiflik firması, kişi ya da kişiler alınacak hizmet karşılığında sabit bir fiyat veriyorsa, kesinlikle dolandırıcıdır. Herhangi bir hizmetten faydalanmak isteyen kişi, özel dedektiflik firmasına çeşitli bilgiler vermektedir. Bu bilgiler göz önünde bulundurularak bir maliyet hesaplaması yapılmakta ve bu şekilde bir fiyat oluşturulmaktadır. Çünkü her araştırmada kullanılacak materyaller, ekipteki kişi sayısı, ulaşım ve araştırmanın yapılacağı alan değişken unsurlardır. Bu nedenle hizmet alacak olan kişinin özel dedektiflik firmasına sunduğu bilgilerin detayına göre maliyet azaltılabilmekte ya da artmaktadır.

Özel Dedektiflik Müşteri Hizmetleri

İzmir Dedektiflik A.Ş. ‘nin sunduğu kaliteli hizmet, dedektiflik yorumları incelendiğinde açık bir şekilde beğenilmektedir. Eğer sizler de sorunsuz ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız İzmir Dedektiflik web sitesini ziyaret ederek burada haftanın her günü ve her saati hizmet veren canlı destek hattı ile irtibat kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan her soruya yanıt verebilen uzman görevlilerin yer aldığı müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç