Makaleler

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu

İzmir'de ilk dedektiflik bürosu Karşıyaka da  1995'te kuruldu. Kurucusu Bilal Kartal'dır. 

Misyonu; adaletin bireysel ve kurumsal olarak tesis edilmesi ve yurt içinde asayişin temin edilerek insanların hakça ve adaletli bir şekilde huzur ortamında yaşaması olarak özetlenebilmektedir.

Vizyonu; yeni gelişmeler ışığında çağın gerektirmiş olduğu donanımlarıyla dedektiflik faaliyetlerini dünyaya taşımak ve Türk dedektiflik çalışmalarıyla öncü olmak olarak özetlenebilir. İşte bu nitelikler ışığında İzmir Özel Dedektiflik bürosu uzman ekibiyle birlikte haftanın 7 günü boyunca 24 saat kesintisiz olarak hizmetlerini yürütmektedir.

Bilal Kartal Kimdir?

1971 İzmir/Karşıyaka doğumludur. Dört çocuklu ailenin ikinci büyük evladı olarak kendisini içinizden birisi olarak tanımlamaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Yurt içinde ve de yurt dışında hem devletin önemli istihbarat birimlerinde hem de özel kurumlarda dedektiflik ve istihbarat uzmanlığı görevlerinde bulunmuştur. Kendisinin uzun yıllardan beri hayali olan ve Türkiye'de henüz itibar görmeyen dedektiflik çalışmalarının hız kazanması adına 1995 yılının Haziran ayında doğup büyüdüğü kentte, İzmir'de ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi İzmir Özel Dedektiflik bürosu kurmuştur. 25 yılın üzerindeki deneyimiyle ISO 10002 müşteri memnuniyeti belgesine sahip ilk ve tek kurumsal firma olmasının verdiği yaklaşımla hareket etmektedir.

Projeleri

İzmir özel dedektiflik şirketinin yönetim kurulu başkanlığını üstlenmeye devam eden ve halen de yeni projeler üzerinde çalışmalarda bulunan Bilal Kartal, Ukrayna-Odessa kentindeki International Humanitarian University Beşeri Bilimler Akademisi bölümünden yüksek derece notuyla mezun olabilmiştir. Bunun yanı sıra Bosna Hersek -Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun olarak hukuk alanında yeni projelerine yönelik olarak yurt dışı kariyerini sürdürmektedir.

İşte tümüyle ortada duran bu özellikler ışığında İzmir özel dedektiflik bürosu farkına dayanarak çalışmalarına büyük bir hızla devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz her açıdan önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliğiyle düşünüldüğü zaman gerçekten de son derece önemli bir nitelik olması ışığında her anlamda farkını bir kere daha ortaya koymaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekecektir.

Hizmetleri

1995 yılında kurulan ve çeyrek asırlık tecrübesiyle hizmetlerine kaldığı yerden devam etmekte olan İzmir özel dedektiflik bürosu akademik kadrosu ve uzman dedektifleriyle 24 saat boyunca kişisel ve kurumsal alanlarda en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Üstelik tamamen beklentileri karşılamaya devam eden nitelik baz alındığı zaman her anlamda önemli bir yaklaşım tarzı olarak gerçekten de farkını bir kere daha ortaya koyduğunu dile getirmemiz gerekecektir. Tüm bu nitelikler ışığında da her yönüyle birçok hizmetlerini sunmaya devam ettiğini her anlamda dile getirmemiz mümkün hale gelecektir.

7/24 Hizmet Anlayışı

Hukukçu, akademisyen ve TSK mensubu personelleriyle birlikte yoğun çalışma temposunda çalışmalarını sürdürmeye devam eden şirket tüm özelliklerine dayanarak 7/24 çalışmalarda bulunmaktadır. Üstelik her açıdan kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin tamamıyla beklentileri ele almaya devam ederek kesintisiz olarak en iyi hizmeti sunuyor.

Bunun yanı sıra bireysel ve kurumsal olarak bilgi güvenliğinin sağlanması, tüm sorunların adaletli ve hukuka yönelik olarak çözümlenmesi açısından yoğun çalışma anlayışına dayanarak en iyi hizmetlerde bulunmaktadır. Ortaya koymaya devam ettiği tüm bu hizmetleri ışığında da her anlamda farkını bir kere daha meydana getirdiğini söylememiz mümkün hale gelmektedir. Üstelik beklentileri her yönden karşılamaya devam eden nitelikleriyle dünden aldığı tecrübeyi bugünden aldığı heyecanla birleştirerek ilk günün getirdiği aşkla yine tüm hizmetlerini kararlılıkla sürdürerek ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının ayrıcalığını her yönden hissettirmektedir.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

WHATSAPP
ile iletişime geç