Makaleler

İzmir Dedektiflik Hizmetleri

İzmir Dedekliflik Hizmetleri

İzmir Dedektiflik A.Ş. Sektörde Öncü

İzmir Dedektiflik hizmetleri 25 yıldır bu sektördedir. Verilecek hizmetin hem öncesinde hem de sonrasında elde edilen bilgilerin gizliliğinin hassasiyetini önemle korur . Firmamızdaki personelin deneyimliliği, geçmişte sahip oldukları iş tecrübeleri, hizmet verdikleri işleri seri, kaliteli ve güvenli bir şekilde teslim etmeleri, firmamızı denetleyen kurumlar tarafından Uluslararası Müşteri Memnuniyeti, Kalite Yönetim Hizmeti Sertifikaları, Hizmet Kalite Belgeleri vererek  onurlandırılmış, bu disiplinli çalışmamızı tescillendirmişlerdir.

Dünya yüzeyindeki insan nüfusunun artışı ile birlikte insan kişiliği de gelişim ve dönüşüme uğramış, dedektiflik  de 1800’ lü yılların ortalarından itibaren başlayarak 1900’ lü yılarda büyük bir sektör halini almıştır. Özel dedektiflik şirketleri ticari kurumların ve kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Kanunlar Ve Yasalar Çerçevesinde,  Disiplin, Gizlilik Ve Güvenle  İşini Sürdürür

İzmir Dedektiflik A.Ş. hizmet kalitesini ve gücünü yürürlükte olan kanunlardan alır ve yasalar çerçevesinde hareket ederek görevini yerine getirir. Firmamızın çalışanları “Adalet Mülkün Temelidir” sözüne cânı gönülden inanarak  bu cümleyi yolumuza ışık tutan bir söz olarak benimseriz.

Firmamızda Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olan ve çeşitli istihbarat görevlerinde bulunmuş ve görevini alınlarının akı ile tamamlamış olan tecrübeli kişiler bulunur.

Dünyanın En Büyük Dedektiflik Şirketidir

Firmamızda görev yapan tüm personelimiz disiplinlik, gizlilik ve güvenlik içerisinde sürdürdükleri hizmet anlayışlarını müşterilerini memnun etme yolunda sürdürürler. İzmir Dedektiflik A.Ş. Dünya’ nın her ülkesinde hizmet verebilecek potansiyele sahiptir. Dünya’ nın en büyük dedektiflik şirketi ünvanına sahip olan şirketimiz 3 ana başlık altında hukuki, bireysel ve kurumsal olarak hizmet verir.  7/ 24 çalışarak değerli müşterilerinin hiç kimseye anlatamayacakları özel sorunlarına çare ve çözüm üretir

İzmir Dedektiflik hizmetleri  özel isteğe göre araştırma, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, çalıntı oto araştırılması, kayıp şahıs araştırılması, adres tespiti, sadakat araştırması, öğrenci takibi, evlilik öncesi araştırma ve eş takibi hizmetidir.

İzmir Dedektiflik olarak hukuki ve adli hizmetlerimiz; tebligat adresi araştırması, hırsızlık olaylarının araştırılması, faili meçhul olayların araştırılması, velayet davalarına delil toplama ve boşanma davalarına delil toplamadır.

Kurumsal hizmetlerimiz; patent hırsızlığı araştırması, ürün sahteciliği araştırması, sahte evrak araştırması, kurumsal araştırma hizmetleri, sanayi casusluğu araştırması, ortaklık araştırması, firma iç güvenlik danışmanlığı, bayi araştırması, sigorta dolandırıcılığı araştırılması, personel takibi ve araştırılması ile marka sahteciliği ve ihlali araştırmalarıdır.

İzmir Dedektiflik Kimseden Korkmadan Ve Yılmadan Görevini Üstlenir

Hizmeti üzerimize aldığımız her araştırma görevini yerine getirirken yasadışı eylemler içinde bulunmakta olan mafya tabirli kişilerden, kanun tanımamakta olan her  oluşuma, güçlü iş adamları veya rant siyasetçiliği yapanlara, mevki ve makam sahibi olan hiçbir kimseye bağlı olmadan ve hiç kimseden görüş ve emir almadan aynı zamanda kimsenin de yönlendirmesine müsaade etmeden, kimseden çekinmeyerek, korkmayarak hukuka uygun olarak müşterinin talep ettiği hizmet görevini yerine getirir.

Türkiye’ De Kurulan İlk Dedektiflik Ofisidir

İzmir Dedektiflik, Türkiye’ de ilk kurulan özel dedektiflik ofisidir. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en önemli nedenlerin başında ticari ve hukuki konulardaki tüm görevlerimizi eksiksiz yerini getiriyor olmamızdan başka Dünya’ nın tek ISO 9001 belgesine sahip olan dedektiflik ofisi olmamızdır.

Iso 9001 Nedir ?

Üretim yapan ve hizmet sunan firmaların her bakımdan kontrol edilmeleri gereklidir. Bu kontroller kalite, güvenlik vb konularda müşterinin memnuniyetini sağlar ve artırır. Devlet kurumlarıyla birlikte özel kurumlar da denetleme yaptıktan sonra firmaları belgelendirmektedir.

ISO9001-2008 belgesi de işte böyle bir belgedir. Belge için yapılan kontrol ve değerlendirmeler sayesinde firmanın müşteri ilişkilerinde değer artışı gözlenir. Ürün kalitesi arttığı gibi üretim masrafları da azalır. Üretim faaliyetleri planlanacağından üretim hızı artar, sorunlar kolay çözülür. Sistemli çalışma, disiplin, sürekli kendi kendini kontrol etme her konuda firmayı daha ileriye götürür. Altyapı kurulup güçleneceğinden kurumsal kimlik kazanarak istikrarlı bir çalışma hayatı getirir.

Tek Iso 9001-2008 Sertifikasına Sahip Kurumdur

Uzman kadrosu ile İzmir dedektiflik hizmetleri ISO 9001-20018 sertifikası ile hizmetinizdedir. Ülkemizin ilk özel dedektifi Sayın Bilal Kartal şirketimizin genel müdürlüğünü sürdürmektedir. Televizyon programlarına katılarak da bir çok konuda sizleri bilgilendiren Bilal Kartal internet sitesiyle de kendisine ulaşan soruları cevaplandırıp, sorunları çözmeye devam etmektedir.

ISO 9001-2008 kalite belgesine sahip olan tek kuruluş olan şirketimiz vergi levhası, ticaret odasına kayıtlı sicil belgesi, çalışma ruhsatı, sicil tasdiknamesi ve dernek üyelikleri bulundurmaktadır. İzmir özel dedektiflik bürosu sorunlarınızı en iyi şekilde süratle çözecek firmaların başında gelmektedir.

Firmadan Hizmet almak isteyen müşterilerilerimiz için 444 7 635 numaralı danışma hattı hizmettedir. Danışma hattına müşteriler 7 gün 24 saat arayarak bilgi alabilirler. En iyi dedektiflik hizmeti almak için sizde www.izmirdedektiflik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Soru  ve sorunlarınız için İzmir Dedektiflik firması hizmetinizdedir.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç