Makaleler

Dikkat Dolandırılmayın

Dikkat Dolandırılmayın

İzmir Dedektiflik A.Ş. 1990’lı yılların ortalarından itibaren ülkemizde özel dedektiflik mesleğinin var olduğunun kanıtı niteliğindedir. Ülkemizde var olan bu mesleğin vatandaşlarımız tarafından da bilinmesi amacı ile şirketimiz yıllardır çeşitli şekillerde çalışmalar yapmaktadır. Gerek yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılarak gerek ise ülke genelinde değişik biçimlerde reklamlar yaparak mesleki bilgilendirmeler yapmaktadır. Bu yapılan bilgilendirmeler neticesinde bazı art niyetli kişi ve kişilerce dedektiflik mesleği kullanılmakta vatandaşlarımız kandırılmaktadır. Bu tip haksız kazanç sağlayıp insanları aldatmayı amaçlayan kişiler özel dedektiflik mesleği ile ilgili herhangi bir kanunun yürürlükte olmamasından faydalanıp sizlerin sorunlarınızdan ve üzüntülerinizden çıkar sağlamaktadırlar. Devletin mekanizmaları tarafından henüz denetlenemeyen bu kişi veya kişiler özel dedektiflik hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımızı dolandırıp maddi ve manevi zarara sokmaktadırlar.

İzmir Dedektiflik A.Ş. yapmış olduğumuz her türlü reklam çalışmasında bu tip insanlardan uzak durulması gerektiğini ve özel dedektiflik hizmetinin gerekliliklerini anlatmaktadır. Fakat vatandaşlarımızın hem fazla araştırmamasından hem de fiyat olarak maddi anlamda daha ucuz gelmesinden dolayı bu tip kişilerle iş yapmayı tercih ettiklerinde dolandırılıp kandırılırlar.Her olayda olduğu gibi dedektifliğin de sahtekarlığı çoktur. Biz İzmir Özel Dedektiflik  A.Ş. sektörün öncüsü olarak dikkat dolandırılmayın diyoruz. 

Firmamız yukarıda belirtmiş olduğumuz sebeplerden dolayı bu bilgilendirme animasyonunu hazırlamıştır. Sizler özel sorunlarınıza çözüm ararken dolandırılmak istemiyor iseniz belirtilen noktalara dikkat etmelisiniz.

Özel dedektiflik hizmeti almak istediğinizde belirtilen kural ve kaidelere dikkatlice baktığınız takdirde dolandırılmanız söz konusu olamayacaktır. Hazırlanan bu animasyon filminde de bu kurallardan bahsedilmiştir. İyi seyirler.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç