Makaleler

Dedektif Nasıl Tutulur?

Dedektif Nasıl Tutulur?

Dedektif, sözcük anlamı gizli polis olan ve sizler için özellikle mahkemelerde delil olabilecek bilgileri toplayan bireylerin mesleğidir. Şirketimiz sizler için bu destek hizmetini sağlayarak kanunlara uygun bir şekilde delil toplamayı mümkün kılar. Dedektif nasıl tutulur? konusunda firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş’den destek alabilirsiniz.

Dedektif Seçimi Nasıl Yapılır?

Ülkemizde dedektif şirketlerinin sayısı gün geçtikçe artmakta ve dedektiflik mesleği rağbet görmektedir. Bu artış oranında yaşanan hızın sebebi ise toplum yararı için yapılan bir destek olmasıdır. Fakat ülkemizde dedektiflik mesleğine dair herhangi bir kanun yürürlükte değildir. Bununla beraber gelen olası durum ise insanların kandırılması durumudur.

Konuyu biraz daha açacak olursak, mesleğe ilişkin herhangi bir resmi maddenin kanunda yer almaması sebebiyle insanlara birçok dolandırıcı kişiler ‘ben dedektifim’ diyerek yalan söyleyebilmektedir. Dolayısıyla birçok birey bu durumdan mustarip olmakta ve hem maddi hem de manevi bir takım zarar görmektedir. Bu bağlamda şirket konusunda iyi bir seçim yapmanız gerekmektedir.

İzmir Dedektiflik Şirketimiz

Şirketimiz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ülkemizde ilk kurulan dedektiflik firması olmaktadır. Sektörün öncü kuruluşu olarak Türkiye’de alanında ilk açılan firmamız, özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilere, ticari kurumlara ve bireysel sorunlara dayalı olarak faaliyet göstermektedir. Maddi ve manevi açıdan dolandırılmamak ya da zarar görmemek için şirketimizi tercih edebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz dedektiflerinin sizler için çalışmasını uygun bularak iş birliği yapmaya karar verdiniz fakat dedektif nasıl tutulur? konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsunuz.

Nasıl Dedektif Tutabilirim?

Eğer bir dedektife ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Hem güvenilir hem de hukuka uygun bir şekilde bireysel veya kurum ihtiyaçlarınızı, özellikle mahkemelerde delil olarak kullanmak istiyorsanız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş size göre…

Öncelikle dedektif nasıl tutulur?  konusunda resmi web sitemize giriş yaparak iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve telefonla görüşme yoluyla sorularınızı sorabilirsiniz. İletişim numaramız 444 7 635 numarası üzerinden bizlerle iletişim sağlayabilir bunun yanı sıra mevcut şirket adresimize gelerek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Bir dedektif tutabilmek için öncelikle hangi konuda dedektife ihtiyacınız olduğunu ve ne kadar süre ile dedektif hizmeti almak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Hangi Konularda Dedektif Hizmeti Alabilirim?

Dedektiflik hizmetini özel işleriniz için alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kurumlar için de dedektif hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Bu işlere örnek verecek olursak, eş takibi, sevgili takibi, hukuka uygun aldatılma delili, iş yeri çalışanı takibi, öğrenci takibi gibi hizmetler olabilmektedir.

Tüm haklarınız şirketimiz tarafınca saklı tutulmakla beraber iş öncesi ve sonrasında bilgileriniz şirketimizde gizli tutulacaktır.

Seçtiğiniz dedektiflik konusu üzerinde tarafımızca en uygun dedektif belirlenerek sizlere hizmet vermek amaçlı dilediğiniz belgeleri toparlayarak tarafınıza sağlıklı ve gizli bir şekilde iletecektir.

Türkiye'nin sektör öncüsü olarak 1995 yılında kullanıma açılan ve 25 yılı aşkın süredir aynı kalite ve hizmetle devam eden şirketimiz tecrübe, kalite ve en önemlisi toplanan delil niteliğindeki bilgilerin gizlilik esaslı ilkesine uygun olarak hizmet sağlaması dikkat çekmektedir.

Sektörde öncü bir firma haline gelmeyi başaran şirketimizde güçlü ve alanında uzman bireyler bulunmaktadır. 40 yılı aşkın meslek tecrübesi bulunan emekli komiser, komiser yardımcısı, polis bireylerimiz ile gizlilik ilkelerini ön plana alarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimizde bulunan ekibimizin tecrübeleri doğrultusunda hem hukuka uygun mahkemede delil olarak sayılabilecek işler, hem de gizliliğe dayalı olarak elde etmek istediğiniz kişisel, özel ya da kurumsal şirketiniz için şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç