Makaleler

Manisa Özel Dedektiflik

Manisa Özel Dedektiflik

İzmir Özel Dedektiflik A.Ş. Haziran 1995 tarihinde Bilal Kartal tarafından kuruldu. Türkiye'nin ilk özel dedektiflik bürosu olmasının üzerine yüklemiş olduğu sorumluluk bilinciyle hareket ederek üst düzey akademisyen ve hukukçular, Türk Silahlı Kuvvetleri yüksek rütbeli subayları ve emniyet teşkilatının önde gelen komiserlerinden oluşan yapısıyla 24 saat boyunca çalışmalarını yürütmektedir. Bütün bu alanlarda daima Manisa Dedektiflik bilinciyle hareket ederek çağın gereksinim duyduğu yenilikler ışığında teknolojik cihazlardan yararlanarak en iyi hizmeti müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Teknik Alt Yapı

İzmir'de kurulan ve Türkiye'nin 81 iline de hizmet sunmaya devam eden dedektiflik firması 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir. Her yönden kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlarından hareket ederek tamamıyla beklentileri en iyi şekilde karşılayan anlayışla farkını bir kere daha ortaya koymaya devam ederek gerçekten de önde gelen nitelikleriyle önemli bir yenilik ortaya koymaktadır. Üstelik tamamen eşsiz hususlara dayalı olarak her açıdan geliştirdiği ar-ge tesisiyle de her yönden en iyi şekilde fark yaratmaktadır. Tüm bu özelliklerine bağlı olarak da çalışmalarına büyük bir hızla ve de kararlı bir şekilde 7-24 anlayışla hareket ederek en iyi şekilde devam etmektedir. Tüm bunlar da gerçekten de fark yaratan nitelik olma özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye'nin 81 İlinde

İzmir Özel Dedektiflik şirketi Manisa Dedektiflik şubesinde uzman dedektif kadrosuyla beraber koordineli olarak hareket ederek ülkemizin 81 iline de hizmet aktarmaktadır. Bunun yanı sıra tümüyle güncel sorunlara yer vererek faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürerek her anlamda gerçekten de önde gelen şirket misyonu özelliğiyle fark yaratmaktadır. Tüm bu yaklaşımlarıyla da her yönden kesintisiz olmaya devam eden eşsiz özellikler ışığında karşımızdaki yerini korumayı sürdürüyor. İşte bu özelliklerine bağlı olarak en iyi hizmetlerini büyük bir kararlılıkla gerçekten de sürdürmeye devam etmektedir.

Kişilere Yönelik Hizmetler

Sadakat araştırmasından eş takibine, öğrenci takibinden ebeveyn takibine, çalıntı oto hırsızlığı araştırmasından kayıp şahıs araştırmasına varıncaya kadar birçok alanlarda sizlere bireysel hizmetlerde bulunmaktadır. Üstelik sadece ama sadece 1 haftalık çok kısa bir süre zarfında gerçekten de tüm sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalarına büyük bir hızla ivedilikle devam ederek her açıdan tamamen beklentileri sunmaktadır. İşte bu özelliğiyle de gerçekten de önde gelen dedektiflik şirketlerinden birisi olmayı çoktan hak etmektedir.

Kurumlara Yönelik Hizmetler

Bayilik araştırmasından marka araştırmasına, fikir ve sanat eserleri ihlali araştırmalarından personel takibine, kurumsal güvenlik danışmanlığından arşiv araştırmasına kadar birçok alanlarda kurumsal ölçekte hizmetleri bulunmaktadır. Ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının verdiği büyük bir gururla hareket ederek gerçekten de tamamıyla beklentileri sunmaya devam ederek çalışmalarını yürütmektedir. İşte ortada duran tüm bu nitelikler doğrultusunda her anlamda Manisa Dedektiflik şubesinden kesintisiz olarak 24 saat boyunca hizmetlerini yürütmeye devam ediyor. İşte tüm bunlar da önemli bir yaklaşım tarzını ortaya koyması açısından kesinlikle vurgulamamız gereken niteliktir.

Türkiye'nin İlk Özel Dedektiflik Şirketi

1995 yılında İzmir Özel Dedektiflik AŞ adıyla Bilal Kartal tarafından kurularak ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmaya hak kazandı. Üstelik dedektiflik şirketleri arasında ISO 10002 müşteri memnuniyeti sertifikasıyla da bu alanda gerçekten de öncü kuruluş olduğunu bir kere daha ortaya koymuştur. İşte tüm bu yaklaşımlar baz alındığı zaman ülkemizin 81 iline de hizmet vermeye devam eden şirketin tüm faaliyetleriyle sektörünün lider markası olma özelliğiyle hareket ederek en iyi dedektiflik bürosu olmayı sürdürdüğünü gerçekten de dile getirmemiz mümkün.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç