Makaleler

Nasıl Özel Dedektif Olunur?

Nasıl Özel Dedektif Olunur?

Dedektiflik hizmetleri günümüzde öne çıkan mesleklerden birisidir. Ancak bu mesleği yapabilmek için hangi şartları taşımak gerektiği ve özel koşullarının neler olduğu sürekli merak edilenler arasında yer almaktadır. İşte tüm bu bilgiler ışığında her yönden nasıl özel dedektif olunur  konusunun açıklanması gerekmektedir.

Başvuru Şartları

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  2. Lisans mezunu olmak
  3. Hakkında dolandırıcılık, kara para aklama, rüşvetçilik, görevini kötüye kullanma, evrakta sahtecilik, yolsuzluk ve benzeri suçlardan soruşturma bulunmamak
  4. Polis memuru olarak en az beş yıl görev almış olmak başlıca başvuru şartları arasında gelmektedir.

Görüldüğü gibi dedektif olmak isteyenlerin öncelikle polislik mesleğine adım atması ve bu meslekte biraz deneyim kazandıktan sonra sivil polis ya da uzman dedektif olarak iş yaşamına yön vermesi amaçlanmaktadır. İşte ortada duran tüm bu niteliklere dayanarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesin olarak dikkate almamız mümkün hale gelecektir.

Uzman Dedektiflerin Görevleri

  • Bireylerin birbiriyle olan uyuşmazlıklarını çözümlemek
  • Hukukun yetkilendirdiği sınırlar çerçevesinde olmak kaydıyla arşiv araştırması ve taraması yapmak
  • Büyük ve orta ölçekli firmalara kurumsal güvenlik danışmanlığında bulunmak
  • Mahkemenin talepte bulunduğu somut delilleri mahkemeye sunmak adına dedektiflk ekipmanlarıyla araştırma ve soruşturmada bulunmak başlıca konuları olarak karşımıza çıkarak nasıl özel dedektif olunur yönünden bu görevlerinin yer aldığını kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir.

İzmir Özel Dedektiflik Firması

1995'te kurulan ve İzmir/Karabağlar ilçesinde yer alan dedektiflik şirketi ülkemizin ilk özel dedektiflik firması olma özelliğiyle çalışmalarına büyük bir hızla kaldığı yerden devam ediyor. Her yönden tamamen beklentileri sunmaya devam eden özelliklerinden hareket ederek her anlamda tamamıyla eşsiz yenilikler ışığında çalışmalarda bulunmaktadır. 

Tüm bu çalışmalarından hareket edilecek olunursa her anlamda kaliteli ve de eşsiz niteliklere dayanarak en iyi şekilde faaliyetlere yer verdiğini her anlamda dikkate almamız gerekmektedir. Bütün bunlar da son derece önemli bir konudur.

Hizmetler

Bireysel ve kurumsal olarak hizmetleri iki kategoride toplanmaktadır.

Bireysel hizmetleri arasında şunlar vardır:

- Sadakat araştırması

- Eş takibi

- Dolandırıcılık araştırması

- Hırsızlık araştırması

- Ebeveyn takibi

- Öğrenci takibi

- Kayıp şahıs araştırması

- Boşanmaya delil toplama

- Evlilik öncesi araştırma başlıca önde gelen konuları arasında yer almaktadır.

Kurumsal olarak ise önde gelen hizmetleri hakkında tüm ayrıntılarıyla kesinlikle birtakım bilgilere yer vermemiz mümkündür:

- Bayilik araştırması

- Kurum içi güvenlik danışmanlığı

- Adres tespiti

- CV araştırması

- Arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması

- Marka araştırması gibi konular önde gelen kurumsal dedektiflik ve hukuksal danışmanlık hizmetlerini oluşturması yönünden söylenmesi gereken özellikler arasında gelmektedir. İşte tüm bu alanlarda sizlere yönelik olarak en iyi şekilde hizmetler verilerek gerçekten de tamamıyla en iyi şekilde hizmetler verilmektedir.

Danışma Hattı

444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattını arayarak her konuda ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmanız her anlamda mümkün hale gelecektir. Tüm bu özelliklerinden hareket edildiği zaman nasıl özel dedektif olunur anlayışına bağlı kalarak en iyi şekilde hizmetlerin ortaya konulduğunu kesinlikle dile getirmemiz mümkün. Tüm bu özelliklerine dayanarak her anlamda beklentileri karşılamaya devam eden hassasiyetle gerçekten de önemli bir konuyu meydana getirmektedir.

İşte tüm bu özellikler baz alınacak olunduğu zaman her anlamda kaliteli ve de profesyonelce bir şekilde en iyi hizmetlerin sizlerle buluşturulmaya devam edildiğini kesin olarak ele almamız gerekecektir. Böylelikle dünden bugüne kadar tamamıyla eşsiz nitelikler yönünden çalışmalara yer verilmesi mümkün.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç