Makaleler

Dedektif Ücretleri

Dedektif Ücretleri

Dedektif denice aklımızda; ağzında piposu, başında fötr şapkası, üzerinde parkasıyla bir siluet belirir. Bu algılarımız belleğimizde filmlerden, dizilerden, çizgi romanlardan kalmıştır. Bu mesleğin ülkemizde kabul görmesi yakın zamana dayanmaktadır. Çünkü dedektifler, hepimiz için çocukluğumuzun süper kahramanlarıdır. Gerçek hayatta dedektiflik zor ve riskli bir meslektir. Her şeyin birbirine geçtiği zamanımızda, insan popülasyonunun artması, şehir yaşamındaki geçim sıkıntıları, bireylerin maddiyata daha çok kıymet vermesi gibi olumsuzluklardan dolayı sorunlar gitgide büyümektedir. Tüm bu sorun yığınları altında ezilmek ve bazı problemlerimizi çözmekte zorlanmak kaçınılmazdır. İnsanlar artık güçlerinin yetmediği durumlarda destek alınması konusunda hem fikir olmaya başlamış ve birçok kişi alanında profesyonel kimselerden yardım almanın doğru bir davranış olacağı kanısına varmıştır. Bu yardımlardan biri de özel dedektiflik hizmetidir.

Hizmet İçin Doğru Adres

Dedektiflik hizmeti almaya karar verdiğinizde aklınıza takılan, dedektiflik ücreti öncesinde, yardım alacağınız firmanın güvenilirliği ve kalitesi olmalıdır. Talebin artmasından dolayı özel dedektiflik mesleği popüler bir iş kolu olmaya başlamıştır. Bu işi yapan firma sayısı her geçen gün artmakta, yeni iş yerleri açılmakta fakat bu, mesleğin başarısının tecrübeyle orantılı olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Dedektiflik hizmetinde doğru kişilerle temasa geçmelisiniz. Böylece işin ehli olmayan kimseler tarafından hem paranızı, hem zamanınızı boşa harcamamış olursunuz. En önemlisi de doğru hizmetler için vereceğiniz dedektiflik ücreti karşılığında, alacağınız hizmetin kalitesi ve memnuniyetiniz kaçınılmaz olur. Aksi halde makul fiyatlar adı altında hizmet almanızın sonucu hezimet olabilir. Bu yüzden hususi meselenizi güvendiğiniz insanlara teslim ederseniz kayıplarınızdan çok kazançlarınız olur.

İzmir Dedektiflik olarak, hizmete başladığımız gün görevimizi idame etmek için tüm çalışma izinlerimiz ilgili kuruluşlardan alınmıştır. Aynı şekilde yasal mevzuata uygun olarak, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özel dedektif kadromuz bu işin piri olan, senelerini polislik ya da askerlik mesleğine adamış zamanı gelince emekli olmuş kimselerden oluşmaktadır. Tecrübe dolu geçmişleri ile her türlü sorunla başa çıkmanızda yardımcı olacak çalışanlarımız, tüm çalışmalarını yasalar çerçevesinde yürütmektedirler. Firmamız olarak yasalarımıza aykırı ve hukuki dayanağı olmayan işleri kabul etmeyiz. Ayrıca sizinle olan tüm paylaşımlarımız, mahremiyetiniz üçüncü bir kişiye açıklanamaz.

Dedektif Ücretleri Neden Standart Değil?

Dedektiflik ücretleri  bir kalıba sokulamaz. Bunun nedeni çalışma çeşitliliğidir. Yaptığımız iş standart bir hizmet olmadığı için net rakamlar verilemez. Bu yüzden talebiniz doğrultusunda alacağınız hizmetin bedeli, karşılıklı görüşmemiz sonucu belirlenir. Dedektiflik ücretini belirleyen parametreler değişkendir. Eş takibini ele alalım, takip edilen kişinin yaşam tarzı ücret belirlemede etkendir. Yani kişi seyahatlere çıkıyorsa, belirlenen ücret ile aynı şehir içinde takip edilen kişi için talep edilen ücret farklı olacaktır. Görüldüğü üzere bu farklılığın çok haklı nedenleri vardır. Ya da verilen hizmet için birden fazla özel dedektifin çalışması gerekebilir. Bu da dedektiflik ücretimizin standart olamamasının bir nedeni olarak sayılabilir. Sonuç olarak dedektiflik ücreti standart değerlerle ölçülemez. Ödeyeceğiniz dedektif ücret miktarı; alacağınız hizmetin süresi, çeşidi, çalışma esnasında yaşanabilecek risklere bağlıdır.

Güvenilir Özel Dedektiflik Firması Nasıl Olmalıdır?

Gerekli çalışma belgelerine sahip, hukuki dayanağı olmayan işler yapmayan bir dedektiflik şirketi memnuniyetinizin garantisidir. Ayrıca yaptığı işte profesyonellikten ödün vermeyen, bu işin ana kuralı olan gizlilik prensibinden şaşmayan, insani değerlere ve aile birliğine önem veren aldığı sorumluluğun bilincinde işini titizlik ve dikkatle yapan uzman kadrosu ve gerektiğinde yasal konularda danışmanlık verebilecek kadar hukuk bilgisine sahip çalışanları ile donanımlı bir firma olmalıdır. Sözde dedektiflik firmalarının, sözde makul fiyatlar vermesi gibi bir aldatmaya uğramamak için işinde profesyonel hizmetlerden yararlanmanız gerekmektedir. İzmir Dedektiflik olarak müşteri mahremiyetini gözeterek, talep edilen hizmeti en doğru şekilde işverenimize sunmak bizim ayrıcalığımızdır.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç