Makaleler

İzmir'de Özel Dedektiflik Hizmetleri

İzmir'de Özel Dedektiflik Hizmetleri

Türkiye'de özel dedektiflik hizmetleri 1990'lı yıllardan beri herhangi bir şekilde varlığını sürdüremedi. Bunun temel nedeni ise bu konunun kesin bir şekilde cumhurbaşkanı tarafından veto edilmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde dedektiflere ne denli büyük görevler düştüğü günümüzde yaşanan bireysel ve ülkece sorunlarla daha net anlaşılır hale gelmiştir. İşte bu özelliklerinden hareketle ülkemizin ilk özel dedektif şirketi olarak İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi 15/06/1995 tarihinde resmen kuruldu. Kurucusu özel dedektif olarak yurt içinde ve yurt dışında kritik görevler almış olan sayın Bilal Kartal'dır.

Avantajları

  • Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketidir.
  • ISO 10002 müşteri memnuniyeti sertifikasına sahip tek dedektiflik şirketidir.
  • Alanında uzman kadrosuyla İzmir de özel dedektiflik hizmetleri vermektedir.
  • Bilal Kartal imzalı çağdaş dedektiflik teçhizatlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
  • 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet verdiğinden her zaman hizmet alabilirsiniz.

Sonuç Odaklı Hizmet

Uzman araştırmacı kadrosunun sadece bir hafta gibi çok kısa bir süre zarfında kesinlikle çözümlediği konularıyla gerçekten de sonuç odaklı hareket ettiğini de her yönden dikkate almamız gerekmektedir. İşte ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde her anlamda tamamıyla kaliteli ve de sıra dışı yenilikler ışığında hareket ettiğini dile getirmemiz mümkün hale gelecektir. Bütün bu özellikleriyle de gerçekten de ön plana çıkmaktadır.

Çalışma Saatleri

Türkiye'nin her yerindeki şubeleriyle koordineli olarak çalışmalarını yürüten İzmir de özel dedektiflik hizmetleri 7/24 çalışıyor. Böylelikle sizlere her daim en iyi şekilde hizmet sunabilmek adına gerçekten de yoğun çalışma temposunda hareket etmektedir. İşte tüm bu ortada duran temel niteliklerden hareket edildiği zaman her anlamda son derece önde gelen dedektiflik şirketlerinden birisi olarak kesinlikle kabul edilmesi gerektiğini her yönden dikkate almamız gerekir. Bütün bu nitelikleriyle de düşünüldüğü zaman ayrıca önem teşkil eden yaklaşımıyla fark yaratmaya devam ettiğini her anlamda ifade etmemiz gerekmektedir.

Kadrosu

Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli olmuş yüksek rütbeli subaylar, baş komiser ve komiserler, uzman jandarmalar, hukukçu olarak hakim, savcı ve de avukatlardan oluşan güçlü kadrosuyla birlikte sizlere 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet aktarmaktadır. Amacı adalet ortamını tesis etmek ve insanların bir arada barış, huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak olarak kesinlikle söylenecektir. 

İşte tüm bu nitelikler baz alındığı zaman gerçekten de önde gelen niteliklerine dayanarak son derece önem teşkil eden yaklaşımıyla öneminin son derece dikkat çeken yenilikler ışığında gerçekten de üstün olmaya devam ettiğini ele almak gerekmektedir. Tüm bunlar da her anlamda önemli bir yaklaşım tarzı olarak İzmir de özel dedektiflik hizmetleri açısından değerlendirildiği zaman öne çıkan konulardan birisidir.

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

444 7 635 numaralı İzmir Dedektiflik A.Ş. çağrı merkezi danışma hattı 24 saat çalışıyor. Bu nedenle dilediğiniz zaman arayabilir ve tüm hizmetler konusunda ayrıntılı bir şekilde çağrı merkezi ekibinde görevli personellerden teknik olarak destek alabilirsiniz. İşte tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığında her anlamda değerlendirilecek olunduğu zaman tamamen beklentiler ışığında gerçekten de önemli bir yaklaşım tarzıyla karşımıza çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

İşte tüm bu yenilikçi yaklaşımlar ışığında gerçekten de tamamen fark yaratmaya devam ettiğini her açıdan söylememiz gerekmektedir. Bu da önde gelen özellikler arasındaki yerini koruması açısından her halükarda önemli bir konudur. Böylelikle 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sizlere yönelik olarak en iyi şekilde hizmetlerin verilmeye devam edildiğini kesinlikle vurgulamak gerekecektir. Böylelikle her zaman ücretsiz arayabilirsiniz.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç