Makaleler

Ebeveynlerin Çocuklarını Kaçırması

Ebeveynlerin Çocuklarını Kaçırması

Hayatın kaçınılmaz gerçeklerinden biri olan boşanma, her ne kadar haklı sebeplerle de olsa, tarafları oldukça yıpratır. Sonuçta dağılan bir yuva söz konusudur. Bir de işin içinde çocuklar varsa, durum daha da vahim bir hale gelebilir. Tabii ki en ideal olanı, eşlerin anlaşarak ayrılmalarıdır. Özellikle çocuklarının mümkün olan en az derecede etkilenmeleri için, ellerinden geleni yapmalarıdır.

Fakat ne yazık ki olaylar her zaman böyle gelişmiyor. Boşanmaların birçoğu büyük kavgalara, kin ve nefret duygularına, hatta bazen de intikam alma tutkusu oluşmasına sebep oluyor. Ve çocuklar! Yine arada kalan, yıpranan onlar oluyor.

İstemeyerek ayrılan ya da haksızlığa uğradığını düşünen eşlerden bazılarının ruh sağlığı da bozuluyor doğal olarak. Yukarıda bahsettiğimiz olumsuz duygular içindeki kişiler, işi, çocuklarını öz anne veya babasından kaçırmaya kadar götürebiliyor. Maalesef bu çokça rastlanan bir durum...

Ne kadar kötü de olsa, çocuğunu gerektiğinde görebilmek, onunla istediği gibi vakit geçirebilmek her anne-babanın hakkı olmalıdır. Böyle bir haktan mahrum olan ebeveynlerden biri, zaten ayrılmanın yaşattığı olumsuz etkinin yanı sıra bir de evladından ya da evlatlarından uzak kalmanın sebep olduğu bir travma yaşayabilir. Elbette ki sağlıklı düşünmeli, kararlı ve bilinçli adımlar atmalıdır ki, evlatlarına en kısa sürede, aynı zamanda da en az zararla kavuşabilsin.

Bizler İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak, bu gibi sıkıntılı durumlarınızda size hizmet etmek için yanınızdayız. İşinde deneyimli ve profesyonel kadrosuyla, ister yurtiçi, ister yurtdışı çalışma sahalarıyla, gereken çabuklukta, gereken gizlilikte sorununuzu çözmeye hazırız. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Sizin meselenizi kendi meselemiz gibi benimseyerek, çocuğunuzu ya da çocuklarınızı en kısa sürede, olumsuz durumlara maruz kalmadan size kavuşturma hedefindeyiz.

İşimiz bu olduğu halde yine de dileğimiz, bu gibi elzem olayların yaşanmamasıdır.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç